O-Zone

jeess

Mitä pidätte siitä? Varsinki se Dragostea Din Tei on ihan mieletön!

9

594

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bambuheimolapsi

      vaikka pari kertaa kuullu

    • Eräs MJ-fani

      Mun yks lemppari biisi, kuullu sen about 300 kertaa. Sit kans Numai Tu ja Despre Tine on myös hyviä.

    • Tick

      O-Zone on kyllä osannut nykäistä oikeasta narusta. Biisit on sinänsä samantapaista diskojumputusta kuin muuallakin, mutta mukana on vähäsen moldovalaista höystöä ja siksi kuulostaa piirun verran erilaiselta kuin tavallisimmat.

    • nosferatu13

      jumputi jumputi jumm BUMMMM!!!
      pääni räjähti...

    • 3 x .

      Minusta on ihan uskomatonta (siis tosi hieno juttu) että sellaisesta maasta, kun Romania (eihän sielläkään asiat ole mitenkään erinomaisesti), on tullut Euroopan tämän kesän ykköshitti :) Ja vielä Romanian omalla kielellä. Amerikkalainen *aska alkaakin jo "vähän" kyllästyttämään :\

      No sen ilmiselvän Dragostea Din Tein lisäksi (noin niinkuin asiasta ensimmäiseen) Oriunde on tosi hyvä, onko kukaan sattunut kuulemaan? :)

    • Nimetön

      Miks tätä o-zonea laitetaa tälle palstalle.. eh. "Keskustele "vanhan ajan" disco-musiikista."

    • =) !

      Se on musta tosi hyvä! Ehkei kuitenkaan ihan paras, mut kuitenkin TOSI hyvä!!!

    • O-Zonefani

      Niinpä. O-Zone on kyllä ihan best! Dan Is The Man!

      • joku

        niin on


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1299
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1095
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      104
      936
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      42
      879
    5. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      729
    6. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      716
    7. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      48
      693
    8. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      94
      672
    9. Se riisuu suosimasi paatoksen, paljastaa egosi tyhjäksi

      Idän fisosofian vihaaja kirjoitti: "Muuten tämä idän-uskontojen mekaniikka hävitää ja hautaa tästä kaiken hyvän paatoks
      Hindulaisuus
      302
      656
    10. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      635
    Aihe