Elätte vain kerran

Joten nyt hankkimaan maksullinen nainen. Muuten jäätte ilman seksuaalisia nautintoja.
13185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ei niitä kuolleena muista kuitenkaan.

Äänestä
  • Oon jo menossa huoriin...

    Äänestä

Ei seksistä maksamisessa ole mitään järkeä, vielä kun se on varmuudella kondomin ja jonkun tavisnaisen kanssa.

Äänestä
  • 9 1, aivan eli totta ja fiksusti kirjoitat. Eihän kunnollinen ja kiltti ätmi voisi panna paljaalla kun kunnioittaa naista. Tietty jakaa vastuun mahdollisesta raskaudesta eli ehkäisee. Vastuullinen aito mies.
    Tavisnaisessa ja maksullisessa se suuri ero, ettei tavis ole aktin aikana töissä, vaan haluaa myös nauttia intiimistä läheisyydestä juuri tietyn henkilön kanssa.

    Äänestä

Eikö tällä palstalla yleensä hoeta että tosimies panee ketä tahansa naista? Mikä on ettei tavisnainen kelpaa?

Äänestä
  • Kunnon mies ansaitsee kunnon naisen, ei lutkaa.

    Äänestä

Jepjep eli taas näyttäytyy hyvin miesten kaksinaamaisuus: naisia haukutaan jakorasioiksi ja ahneiksi, vaikka nimenomaan sellaiset ovat niitä, joista itse kiihotutaan selvästi eniten.

Äänestä
  • Ei, vaan jos ei saa naista oikeasti niin pitää tyytyä maksulliseen, joka on sentään parempi kuin ei mitään.

    Äänestä

Olisi sääli kuolla poikuus tallella joten kävin jo aikoja sitten maksullisen naisen luona. Kävin itse asiassa 4 kertaa että sain sen pois alta.

Äänestä
  • Sulla on tavallaan vielä poikuus tallella. Poikuus lähtee vasta sitten kun saa naiselta "ilmaiseksi" eli että nainen haluaa antaa sinulle. Vasta silloin voit sanoa olevasi Mies, etkä poika enää.

    Äänestä

  • Tiukat kriteerit kirjoitti:

    Sulla on tavallaan vielä poikuus tallella. Poikuus lähtee vasta sitten kun saa naiselta "ilmaiseksi" eli että nainen haluaa antaa sinulle. Vasta silloin voit sanoa olevasi Mies, etkä poika enää.

    Väärin. Ei ole mitään "tavallaan poikuus tallella". Se joko on tallella tai ei ole, ei siinä ole mitään välimuotoja.

    Tuo"poikuus lähtee vasta silloin kun saa naiselta ilmaiseksi" on ihan itse keksimäsi määritelmä, jolla ei ole mitään tekemistä poikuuden lähtemisen oikean määriltelmän kanssa. Ihan sama kuin jos keksisit naisen neitsyydelle jonkun ihan oman määritelmän, sekin joko on tallella tai ei ole. Yksinkertainen juttu.

    Poikuus on tallella: Mies ei ole ollus sukupuoliyhdynnässä naisen kanssa. Poikuus ei ole tallella: Mies on ollut sukupuoliyhdynnässä naisen kanssa.

    Kaikki oheistoiminta ennen ja jälkeen kyseisen toimenpiteen on täysin merkityksetöntä. Vain sillä on merkitystä, että onko se muna ollut pillussa vai ei. Poikuus lähtee olipa se muna siellä pillussa sekunnin tai kolme tuntia.

    Ja sitäpaitsi nainen voi antaa ilmaiseksi monesta syystä, ei naisen välttämättä tarvitse haluta miestä seksuaalisesti ollenkaan kuten sinä ilmeisesti meinaat tuolla ilmaiseksi antamisella. Nainen voi antaa säälistä, jos tietää että mies on saamaton luuseri. Lutka voi antaa rumalle ja vanhalle julkkikselle vain kertoakseen lutkakavereilleen harrastaneensa sen miehen kanssa seksiä. Nainen voi myös antaa, että pääsee nauttimaan rikkaan miehen korkeasta elintasosta kuten esim. Jenni on antanut Kimille. Jos Kimi olisi työtön köyhä amis, niin tuskin se Jenni ihan puhtaasta himosta hänelle antaisi.

    Mutta! Mies, joka on harrastanut seksiä vain maksullisen kanssa ei ole koskaan saanut! Hänellä ei ole poikuus tallella, mutta hän ei ole koskaan saanut.

    Äänestä

Ei se niin mene. Poikuus menee kun panee naista oli se maksulline tai ei. Moni kuluttaa rahaa turhuuksiin joten miksi sitä ei kuluttais maksulliseen naiseen.

Äänestä
  • Juurikin noin. Poikuudelle on ihan turha keksiä mitään epämääräisä tulkinnanvaraisia määritelmiä omasta päästään. Muna joko on ollut pillussa tai ei ole. Harvinaisen yksinkertainen asia.

    Jos poikuus lähtisi vain silloin kun nainen on antanut"ilmaiseksi" niin entäs jos nainen on ollut kännissä? Lähteekö poikuus vai ei? Entäs jos nainen on juuri saanut YT-mieheltä pakit ja hänen harkintakyky pettää kun haluaa lohduttajan vaikka tämä ei erityisemmin naista sytyttäisikään? Ja sitten katuu kovasti jälkeenpäin. Lähteekö poikuus silloin? Entä jos nainen antaa vain kostaakseen YT-miehelle pettämisen tai tehdäkseen tämän mustasukkaiseksi? Entä jos nainen antaa koska haluaa hankkiutua raskaaksi ja sitten lypsää mieheltä elareita?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tämä selvä. kirjoitti:

Joten nyt hankkimaan maksullinen nainen. Muuten jäätte ilman seksuaalisia nautintoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu