http://www.aamulehti.fi/Ulkomaat/1194944430045/artikkeli/saako presidentin tytoilla olla tallaiset minihameet hameiden mittaa arvostellut erosi.html
Seuraava arvostelija teloitetaan? Obama on kohta kuin Kim Jong-un.
USA:n diktaattori
3
103
Vastaukset
Höppänä täti erosi itse, kun asiasta nousi kohu. Niin voi käydä, jos vanne kiristää liikaa päätä. Lasten pukeutumiseen puuttuminen on aika typerää.
- Paskamaa
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1417482951008.html
Huh huh USA mainostaa itseään vapauden mallimaana, mutta tosiasiassa sieltä puuttuu sananvapaus.
Lisäksi usa:ssa rehottaa rasismi. Värillisen voi vaikka tappaa, eikä edes syytettä nosteta. - Venäjän diktaattori:
.
"Kerrotaan Venäjän diktaattorin tyttärien asuvan nyt Venäjällä"
"Venäjän presidentti Vladimir Putin sivuaa uutistoimisto Tassin haastattelussa harvinaislaatuisesti perhettään. Hän kertoo tyttäriensä asuvan Moskovassa, ja että hän tapaa heitä kerran tai kaksi kuukaudessa.
Tyttärien, Marian ja Jekaterinan, asuinpaikat nousivat valokeilaan Ukrainan kriisin alkamisen jälkeen.
Marian uutisoitiin asuvan Hollannissa, mistä nousi kohu malesialaiskoneen tultua ammutuksi alas Ukrainassa. Moni uhri oli hollantilainen.
Myös Jekaterinan on kerrottu asuneen ulkomailla."
http://www.aamulehti.fi/Ulkomaat/1194942780141/artikkeli/putinin harvinaislaatuinen paljastus tyttaret asuvat moskovassa.html
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä1283207IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl652280Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri1582188Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al611949- 1471504
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha6241026- 100936
- 106902
- 57843
- 56759