Oletteko nk. seksityötä tekemätön avioliitto?

Kätkyt-kuollutSisko

Eli tällaista oikeutusta, ei väestönsuojelun-ohjelman alueena, aivokuollut, saa.
Teillä ei ole oikeutta erityisesti, sisäisten avioliittojen, sisimmälliseen käyttöön, ulkoisesti esittelemällä. Tämä ei ole mahdollista, alueella, jossa on tällä hetkellä, väestönsuojelu-ohjelmana, pelkkä yleis-käsite, kansanlais-aktivismin osin, sekavuus-tilan poisto, myös alastomuuden kunnioittamisena, ja psyykkisen kivun tuoton kieltona.
- "Meidän väestönsuojelu-ohjelmamme, ei ole ihan tällainen."
Kaupunki, Länsi-Suomi
Ulkoinen, luenta automaattinen. Siis, näissäkö ei saa käyttääkään ulkonäköpiirre-vammaa?
Ei.
Pitkä-aikaisen ulkonäköpiirre-vamman käyttäminen vahingoittamiseen, jälleen lapsen tappoon pyrkmisenä, eristämisenä, mielvaltaisuuden täyttymyksestänsä, vahingoittamalla ja seurailemalla jo etukäteen tulevaisuuuden tuhoamista, on kiellettyä. Ja tällä vankina pitäminen pelkästään psyykkisen kivun tuoton kohteeksi, on kielletty Suomen valtiona, sekavuus-tilana, siten päällekaraten, hyökäten sotilaspoliisin toimintana, ja edelleen sekavuus-tilan poistamatta jättämisen tukemisena, tai siten palvoen, sisimmättömästi hengettömänä, luonnonsuojelun ympäristörikollisuutena, rankaisuhakuisuuteen, sen oikeuttamiseksi. Sellaista tulevaisuutta ei tee kukaan nainen, toisen rankaisemiseen. Lasten pitäminen vankina näin, itselleen, on tasapainoton, perhe-seksityönä pakkotyöhön, painostamisellaan asettaen, julkisesti esitellen sen käytös-häiriötänsä.
Ulkopuolinen naishenkilö: Kuka tämän on tehnyt?
' mm. poliisi, toiminta-piirteet ulkoinen: omaan etuun tavoitellen, brutalisti
' mm. kasvojen käyttäminen, alistaminen, sillä voiman pitäminen ja tulevaisuus
' mm. barbaristi, ulkonäön käyttäminen, lasten tappamiseen, ihmisten seurailu
Budoaarisuus käyttäytymisenä, ei ole soveltunut, vankina pitämisenä, eristämisenä häkkiin, tai edes sen mieltymyksenä, omasta hyvinvoinnista huolehtien. Lasten tapoin, sisimmättömänä hengettömyyden käyttämisenä, rankaisemiseen, painostamisen avulla, ja siten avunpyyntöinä, on kysymys väestönsuojelu-ohjelmasta, vain sen tekemiseen, ja avunhakemisena siten, pyrkimyksenä, henkilökohtaisen elämän osa-alueitten säilyttäminen, ei hektinen.
- Olin vahingossa, käytös-häiriössä.
Koska on budoaarinne, on seurailtu, maailmassa, eniten hektinen, ja kenties, surkein aseman osalta, sen ollessa pelkästään naisen sukupuollen halventamiseksi viettinä. Ja tämä ei ole väestönsuojelu-ohjelma-alue, kaupunki.
- Onko hän jo siellä menossa?
Oletko vähän pikkuelämässä hänelle taas, sen lastentarhas kanssa? Mieshenkilö
Naishenkilö: Pitääkö näissä olla itse?
- Pitää.
Kyllä

2

140

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3 + 5

      Vittu sä olet sekaisin. Hakisit mieluummin ihan oikeaa apua kuin purkautuisit tänne palstoille, ei täältä löydy sinulle mitään. Ihmispolo.

    • 8+7

      Mä en ymmärtänyt tosta tekstistä käytännössä mitään...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      272
      2410
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      299
      1299
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1201
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1201
    5. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      58
      1155
    6. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      81
      1096
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      44
      962
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      67
      897
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      22
      860
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      767
    Aihe