Naiset esineellistävät itse itsensä

Nythän on niin, että pihtaamalla pilluaan ja säännöstelemällä ketä reiälle päästävät, reikähaarainen sukupuoli tekee itse itsestään palkintoesineen ja pakottaa miehet kilpailemaan nenät veressä pillusta. Jos pillua jaettaisiin tasapuolisesti ja oikeudenmukaisesti ketään syrjimättä, ei myöskään syntyisi kilpailutilannetta eikä palkintopillukulttuuria.
4119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niinpä jos naiset haluisivat irtoseksiä yhtä paljon kuin miehet, ei täällä kukaan kilpailisi tai jäisi ilman.

Äänestä

Pillua sosiaalihuollon kautta jokaiselle saamattomalle.

Äänestä

Minusta on vain ja ainoastaan positiivista, ettei naiset harrasta lisääntymisaktiviteetteja kenen tahansa kanssa ja milloin vaan. Maailma on jo nykyisellään ylikansoitettu ei-toivotuilla ja huonosti harkituilla lapsilla ja aikuisilla.

Äänestä

Jos jokainen nainen jakaisi piIIua yhdelle vakiomiehelleen, kaikki olisivat tyytyväisiä (juu, jätetään yksinkertaisuuden vuoksi laskelmista pois aseksuaalit, homot, lesbot yms.). Miesten tuska ja elämänlaadun sortaminen on naisten valinta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pillua kaikille! kirjoitti:

Nythän on niin, että pihtaamalla pilluaan ja säännöstelemällä ketä reiälle päästävät, reikähaarainen sukupuoli tekee itse itsestään palkintoesineen ja pakottaa miehet kilpailemaan nenät veressä pillusta. Jos pillua jaettaisiin tasapuolisesti ja oikeudenmukaisesti ketään syrjimättä, ei myöskään syntyisi kilpailutilannetta eikä palkintopillukulttuuria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu