http://www.msn.com/fi-fi/viihde/kuuluisuus/hurmuri-hannes-kiinnostaa-kiinassa-asti-faneja-jo-yli-70-000/ar-BBgDFq6?ocid=mailsignout
Suositumpi kuin Stubb ja tanssitti linnassakin kaikki naiset. Miehellä ei ole yläikärajaa tasoluokituksessa, naisella se on 25vuotta.
Suositumpi kuin Stubb ja tanssitti linnassakin kaikki naiset. Miehellä ei ole yläikärajaa tasoluokituksessa, naisella se on 25vuotta.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Toisaalta hän on ollut ja on enemmän mies kuin palstan atm:et
yhteensä.
Todella hyvä pointti! Nimittäin miehuus määräytyy juurikin tekojen mukaan ja tuo mies on suorittanut äärimmäisen miehekkäitä tekoja. Miehille aina sanotaankin, että ole mies ja tee sitä ja tätä. Miehet ovat suorittajia, työkoneita
Naiset taas ovat koriste-esineitä ja naiseuden ratkaisee kauneus ja nuoruus, ei naisen teot.
Niin ja mies, jolla ei rahkeet riitä olemaan mies tunkee sitten naisten reviirille ja esittelee öljyttyä sikspäkkiään ja"komeaa" meikattua naamaansa jonkun gay-lehden kannessa ja on kaukana miehekkäästä.
Ja on hän ollut myös enemmän mies kuin baarissa pörräävät pelimiespellet yhteensä.
Nykynaisten käsitys miehen ja naisen välisistä suhteista on jostain sadan vuoden takaa joten ihailu on sikäli ymmärrettävää. Hanneksen vika se ei tietenkään ole joten kaikki kunnia hänelle.
Tuskinpa ne naiset Hannesta tanssittivat siksi, että ihailisivat häntä seksuaalisesti, vaan sympatian vuoksi.
Vaimoniki panisi mieluummin tuota satavuotiasta veteraania kuin minua.