Näin Joulun aikaan Jeesus ja Maria...ja lapsi..

Onko tämäkin nyt luonnotonta????
2242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin siis mikä?

Äänestä

Onhan se aika luonnotonta että nainen tekee lapsen jonkun Jumalan kanssa. Ajatelkaa nyt kuinka poikkeava se lapsi sitten on ja kuinka häntä sen takia kiusataan.

Minusta Jeesus voi ihan rauhassa olla Jumalan poika, mutta täytyykö sitä joka paikassa kuuluttaa?!!? Pitäisi vaan ihan omana tietonaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fjeriuif kirjoitti:

Onko tämäkin nyt luonnotonta????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu