pimppi uutisia

onko pimpissä ollut tänään sokeria vai suolaa entä tuoksuuko satulasi joulun alla erilaiselta kuin muina aikoina onko piparisempi tuoksu
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kanelia siellä on ollut tänään ja satula tuoksuu näin joulun alla piparkakku taikinalta eikös tullut parempi mieli kun saa puhua pimppi asioista nämä uutiset on tärkeitä

Äänestä
  • minulla ei pimppiä ole mutta pippeli kyllä ja se haisee aina pahalle oli joulu tai juhannus vaikka kuinka pesee niin aina tulee haju nenään sokeria ja suolaa en ole pippelin päälle laitellut eikä se varmaan hyvältä edes tuntuisi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sokeria vai suolaa kirjoitti:

onko pimpissä ollut tänään sokeria vai suolaa entä tuoksuuko satulasi joulun alla erilaiselta kuin muina aikoina onko piparisempi tuoksu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu