onnellinen

olin aina ennen kärsinyt vaaleista alapää karvoista, joten ajattelin että värjään ne. huh..ajatus pelotti kovasti,mutta pakko oli kokeilla jotain..kokeilin sävyteshamppoota, ja kas, nyt "viiruni" on nätin ruskea. iho ei kärsinyt tai ei tullut näppylöitä tms..

suositteln tätä kaikille, jotka haaveilee tummista ;)
3721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tumma alapään karvoitus on todellakin seksikkäämpi. Ja tykkään jos naisella on runsas tuherokarvoitus, sellanen kunnon pöheikkö!

Äänestä
  • oon lukenu näitä ja tullu tulokseen etten uskalla tehä mitään alapää karvoitukselle, joten helpompaa on vaihtaa poikaystävää, sellaiseen joka arvostaa luonnollisuutta. ootko varattu ja minkä ikänen? =) onko teitä enemmänkin jossain joku seura tai yhdistys kenties? =P itse olen kaunis nuori nainen.

    Äänestä

  • eläin kirjoitti:

    oon lukenu näitä ja tullu tulokseen etten uskalla tehä mitään alapää karvoitukselle, joten helpompaa on vaihtaa poikaystävää, sellaiseen joka arvostaa luonnollisuutta. ootko varattu ja minkä ikänen? =) onko teitä enemmänkin jossain joku seura tai yhdistys kenties? =P itse olen kaunis nuori nainen.

    ..joka tykkää kunnon tuuheista tuheroista, mutta vain mukavien tyttöjen kantamina. Kuulostat aika lailla minua nuoremmalta, mutta voin sanoa, että ei kannata kovin isoa mieliharmia ottaa, jos tuntuu ettei karvastoa jaksa pitää kurissa. Eiköhän se kumminkin ole naisen oma päätös, että mitä siellä alapäässä kasvaa vai kasvaako mitään. Makuja on monia, niin miehillä kuin naisillakin. En sitten tiedä, että onko tämä asia jotenkin erityisen korostunut nykyajan pinnallisissa seksikäsityksissä vai mitä ihmettä.

    Ajeltu voi toki olla pikkiriikkisen hygieenisempi, mutta kyllä ne paikat puhtaana saa pysymään karvaisempikin. Tietty helpomminhan sitä, ainakin osittain ajettua .. khrm.. lipoo, jos nainen siitä tykkää. ,)

    Ja jos mies tietynmallista genitaalikarvoitusta tosiaan itkee, niin pistä mokoma otus kiertoon. Ei tuo nyt oikeasti saa toimivassa suhteessa olla kynnyskysymys.. tai vielä parempi, laita mies ajelemaan kun kerran on intoa asiasta pauhata. Mahtaako sheivailla omaa ahteriaankaan / kassejaan vastaavasti? :)

    Miehet voi väliin pitää kovaa meteliä tommosista, että minkämallista karvoitusta pitäisi naisella olla jne, mutta taitaa se olla merkki lähinnä siitä ettei oikein tarpeeksi saa yhtään minkäänlaista pimppiä ja ne "justiin oikein ajellutkin" on nähty lähinnä siellä Internetin monenmonituisilta pimperosivuilta. Tai sitten muuten vain elellään jossain ihmeellisissä, ahdasmielisissä fantasiamaailmoissa, joissa tyytyväisyys jää jostain näin naurettavasta asiasta riippumaan.

    Ole rohkeasti vain oma itsesi äläkä ainakaan tuosta karvoitusasiasta yöuniasi menetä. Eiköhän se useimpien tasapainoisten miesten märkä uni ole justiin se ikioma kaunis nuori nainen kainalossa, eikä mikään tietynmallinen navanalusviidakko riippumatta siitä kuka sitä kanniskelee. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sari kirjoitti:

olin aina ennen kärsinyt vaaleista alapää karvoista, joten ajattelin että värjään ne. huh..ajatus pelotti kovasti,mutta pakko oli kokeilla jotain..kokeilin sävyteshamppoota, ja kas, nyt "viiruni" on nätin ruskea. iho ei kärsinyt tai ei tullut näppylöitä tms..

suositteln tätä kaikille, jotka haaveilee tummista ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu