Jos sielt vaik löytyis joku nainen minulle mukaan. Antaaks naiset jouluna helpommin piparia?
Menen tänään baariin
Kiltti atm
12132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kai kunhan ne vaan huumaa jollain vaikka alkoholilla. Ei ne muuten anna.
Känniset naiset on ällöttäviä. Nykyään suhteet alkaa baarista ja päättyvät baariin. Naiset ei arvosta miestä joka ei juo ja siksi on pakko juoda jos aikoo seurustella.
Kannattaa muistaa, että sammuneen paneminen on rikos.
Totta. Oman oikeusturvan kannalta vähemmän kännisen osapuolen kannattaa tallentaa videokuvaa sessiosta.
Hyi hitto miten sairasta porukkaa.
Niin mäkin menen ja vielä baariin, jossa en ole ennen käynyt.
Minä menen koska täytän tänään 21. Kavereitakin lähtee seuraksi ettei kukaan vain ajattele negatiivista yksinolevasta nuoresta miehestä :)
Laitan muuten puvun päälle ja esitän rikasta pelimiestä ja tarjoan sitten drinkin jollekkin naiselle. Minä en kyllä kelpuuta naista joka on liikaa humalassa. En ole mikään jännämies joka panee sammunutta naista
Kyllä naiset tykkää jouluna vähän tonttuilla ja selvittää onko pukin kasseissa mitään.
Ei naistensaanti baarissa sinällänsä ole ongelma, joten suunnitelma onnistunee. Baarin naiset ovat kuitenkin (ainakin omien kokemusten pohjalta) melkein poikkeuksetta yhtä ahneita ja pinnallisia, joten jos juttu pitkittyy, aika varmasti pian nousee esille samat rahaan ja materiaaliin liittyvät vaatimukset.
No mites menee. Itsellä vielä pohjienottovaihe. Pari pitkää katsetta vaihdettu sellaisen naisen kanssa joka ei kiinnosta.
Kotona olen ainakin itse ja kohta menen nukkumaan, huomenna treffit naisen kanssa.
En edes muista millon olen viimeksi käynyt baarissa, siitä on ainakin 1.5 vuotta ehkä jopa 2