Naiset tekee joulun

Jännämiespoikaystävilleen. Naiset ostaa kinkut ja laatikot , laittavat pöydän koreaksi ja sitten levittävät haaransa jännämiehilleen. Mukavaahan se on kun naiset saa jännämiesmunaa joulunakin.
12103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

näin se menee ja sitten me ätmit ollaan yksin munan pornon ja pullon kanssa masennutaan pahasti ja joku saattaa tehdä itsemurhankin mutta kun ei kiltti mies naisille kelpaa nii ei kelpaa

Äänestä
  • Kaikkien naisten toivemies on tietysti sellainen, jonka harrastuksena on porno ja pullo. Kumma, ettei oven takana ole naisia jonoksi asti.

    Äänestä

  • Aaloe kirjoitti:

    Kaikkien naisten toivemies on tietysti sellainen, jonka harrastuksena on porno ja pullo. Kumma, ettei oven takana ole naisia jonoksi asti.

    porno ja pullo on tietysti seuraus siitä että on yksin eikä kelpaa kenellekään kyllähän se yksinäsiyys pitää johonkin hukuttaa jos olis tyttöystävä nii ei viinat ja pornot kiinnostas samaan malliin

    Äänestä

  • ätmi kirjoitti:

    porno ja pullo on tietysti seuraus siitä että on yksin eikä kelpaa kenellekään kyllähän se yksinäsiyys pitää johonkin hukuttaa jos olis tyttöystävä nii ei viinat ja pornot kiinnostas samaan malliin

    Seli seli. Tuollaiset "kyllä minä sitten kun" jutut ovat hevonkukkua.

    Äänestä

Kiltit naiset yrittää kaikkensa jotta jännällä olisi kiva joulu, on kaikenlaista syötävää, kivaa viihdykettä ja tietenkin seksiä. Pieni sydän pelosta läpättäen nainen tekee parhaansa jotta jännällä olis hyvä olla mutta voi, ihan niin kuin vime jouluna ja sitäkin edellisenä jotain unohtuu ja palkinnoksi puurtamisestaan kiltti nainen saa silmän mustan, työkavereille sitten sanoo että kaatui portaissa tms., nekin haluaisi uskoa että kiltin naisen joulu olisi ollut onnellinen.

Äänestä
  • Taas täällä into pinkeänä mietitään kuinka joltain naiselta lyödään silmä mustaksi. Saatteko noista jutuista jotain sairaita kiksejä vai?

    Äänestä

  • Aaloe kirjoitti:

    Taas täällä into pinkeänä mietitään kuinka joltain naiselta lyödään silmä mustaksi. Saatteko noista jutuista jotain sairaita kiksejä vai?

    Ikihinkki ämmä jaksaa jauhaa noita väkivaltafantasioita. Luultavasti jos itse joskus pääsisi suhteeseen kuristaisi naisen korsetilla jos vyötärö-lantio-suhde ei ole riittävä.

    Äänestä

Me tehdään Jännämiehen kanssa kyllä juhlapöytä yhdessä. Ostolaatikoita ei minun jouluuni kuulu.

Mistä puheenollen: se on loma nyt! Työpaikan ovi aukeaa seuraavan kerran loppiaisen jälkeen. Mutta ette te minusta eroon pääse, näin matkan aikana on aina hyvä hetki surffailla netissä ja käyn lukemassa sähköposteja ja hoitamassa opiskelujuttuja vielä tämän vuoden puolella ;)

Äänestä
  • Jouluna suhde punnitaan toden teolla. Jos kinkku ei ole kypsä ja pimppi märkä niin sitten jännämies suuttuu.

    Äänestä

Paljasta nyt jännämiehesi ihonväri? :)

Äänestä
  • Olen sen verran paljon paasannut yhteisen kieli- ja kulttuuritaustan ja samanlaisen spsioekonomisen tason merkityksestä itselleni, että jos siitä huolimatta tuollainen asia arveluttaa niin pitäkää kaikin mokomin huvinne.

    Äänestä

  • old_profile_85204 kirjoitti:

    Olen sen verran paljon paasannut yhteisen kieli- ja kulttuuritaustan ja samanlaisen spsioekonomisen tason merkityksestä itselleni, että jos siitä huolimatta tuollainen asia arveluttaa niin pitäkää kaikin mokomin huvinne.

    Eikö joskus takavuosina ollut mainos jossa sanottiin, ota riski, rakastu suomenruotsalaiseen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ätmi. kirjoitti:

Jännämiespoikaystävilleen. Naiset ostaa kinkut ja laatikot , laittavat pöydän koreaksi ja sitten levittävät haaransa jännämiehilleen. Mukavaahan se on kun naiset saa jännämiesmunaa joulunakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu