Sellaisia jotka eivät ole seurustelleet rikollisten jännämiesten kanssa, naristien ja muiden hulttio miesten kanssa. Tuntuu vaan että naisia kiinnostaa vain sellaiset miehet. Ilmeisesti kunnolliset miehet jotka on normaaleja turvallisia on turn off naisille.
Onko normaaleja naisia olemassa?
Joulupukki.
11195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tekisi mieli sanoa että on, mutta sitten tajusin, että se nainen joka oli minun kanssa, oli hulttion kanssa.
Ei niitä taida olla. Täälläkin naiset ylistävät jännämiehiä välilllisesti haukkumalla kilttejä ja kunnollisia l. alemman tason miehiä.
Normaaleja naisia on vaikka kuinka paljon, mutta he seurustelevat normaalien miesten kanssa, eivätkä halua olla missään tekemisissä palstavajakkien kanssa.
Normaali nainen kuulostaa aika kylmäsydämiseltä ihmiseltä. :-/
Älä jauha paskaa aloittaja.
Naiset seurustelee niiden kanssa, joihin saa kontaktin ja jotka tekevät aloitteita naisten suuntaan. Niiden joukossa on niitä kunnollisiakin miehiä.
Jos jää aina ilman, ei ole tavalla tai toisella kunnollinen.
Mitä ihmettä täällä oikein puhutaan? Tottakai jokainen järkevä ja kypsä nainen haluaa sellaisen kiltin, kunnollisen ja turvallisen nallekarhun johon syliin voi käpertyä takkatulen ääressä ja katsoa yhdessä jotain romanttista elokuvaa...
Tai no... voih, myönnetään! Olisihan se ihanaa päästä jonkun lihaksikkaan ja tatuoidun öykkärin käsittelyyn ;) Siis sellaisen väkivaltaisen jännämiehen joka ajelee ympäri kaupunkia Dodge Ram-jyystöautollaan ja pyörittää samalla omaa pientä panorinkiä omassa asuinympäristössään. Nam! Juuri tuollaisen miehen minä haluan!
No hemmetti, sitten pitääkin ruveta pistämään rahaa syrjään miehekkään Dodge Ramin hankkimiseksi, jos se siitä on kiinni :D (Niillä kuitenkin on hintaa - eikö esim. vanhempi Volkswagen tai Toyota avolava-auto olisi melkein sama asia?)
Isompi ropleema olisi sen panoringin kehittäminen - ei se tällaiselta vain satunnaisesti väkivaltaiselta itse diagnosoidulta semi-autistilta niin vaan sujukaan.
Ei ole koska kaikki miehet joko jännämiehet narsistit hultiot.
Mä en oo seurustellu kenenkää kans oon sit varmaan normaali :D
Normimiehet saa naisia, sä ja muut kapulat ette saa, yritä sisäistää se niin alkaa pelittää:DD
Normaalius on yliarvostettua.