Olen hankkinut naksuja, karkkeja, limpparia ja satakunta pikku rakettia.
Olen myös tilannut netistä insesti-pornoleffoja joita katson äidin kanssa :)
Uuuden Vuoden valmistelut
10
87
Vastaukset
Minä taas olen valmistautunut venäjältä tuoduilla virvoitusjuomilla ja joiden kaupanpäälliseksi tuli venäläisen seurapalvelun Tatjaana (18 v lukee Tatjaanan papereissa)
Viekö Tatjaana sitten tyhjät pullot pois mennessään vai mikä on systeemi?
Meillä päin joutuu itse veimään tyhjät pois.
- sama...
tosin ei ole naksuja, karkkeja, limpparia tai rakettejakaan
Äidin kanssa minäkin katson monesti aikuisviihdettä mutta äiti ei vaan ole minun äiti.
- Jee Jee
Mutta kuitenkin insesti-pornoa?
- sdgsd
Minusta tällanen kaikki vouhotus ja valmistautuminen vaikuttaa oudolta, koska itse en aio tehdä tänään mitään erikoista kuten en tehnyt joulunakaan.
Taiteilin tarjottimelle juustoja, erisorttisia suolakeksejä ja viinirypäleitä. Kulhoissa on maissilastuja, kahta erilaista dippiä, sekä oliiveja ja mietoja pepperoneja. Valmiiksi leikattua, paistettua broileria, sekä cesar salaattia ja itse tehtyä perunasalaattia.
Juomiakin on maisteltu. :)En ole vielä valmistellut mitään.
Mutta huomenna ehtii hankkia mitä puuttuu. Sitten juhlitaan ja muistellaan naapureita tästäkin illasta ja yöstä.- kylä näi o
.
"Naapurikin voisi jo lopettaa sen seinään poraamisen"
har!1
. - simppeli mummu
Laitoin Ellulle kax wanhuuteen kualluttA kanaa framille uudenvuaden kunniax, por favor
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901945
- 1131053
- 104991
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20747- 52694
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42598Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä29590Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174546Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;203481