Näin unta seksistä

YTN vain marisi kaikesta, mitä tein hänen mielestään väärin. Ei ollut kivaa kummallekaan. Toivottavasti löydän tosielämässä jonkun fiksumman ja empatiakykyisen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

DarkFear sinäkö siellä?

Äänestä

Hyvin voi päätellä, että oli tosiaan uni, sillä oikeasti seksissä kukaan ei marise tai valita siitä mitä toinen tekee. Seksissä muutoksia täytyy ehdottaa paljon hienotunteisemmin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


neitsyt ATM kirjoitti:

YTN vain marisi kaikesta, mitä tein hänen mielestään väärin. Ei ollut kivaa kummallekaan. Toivottavasti löydän tosielämässä jonkun fiksumman ja empatiakykyisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu