Kuppi kahvia ja berliinin munkki.

Siitä tämä ilta on tehty. En lähde Berliiniin.
2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kävipä hyvä munkki

Äänestä

Tulin viime yönä..berliinistä siis..oliha siell hirvet hulabaloot uutena vuotena..piti pitää hotellin ikkuna kiinni..k'äry pommit..luulin että maailmansota sytty..luulenpa että tuossa pommituksessa linnut oli kaukana berliinin keskustasta..että kävi ihan hyvä munkki..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tässä tärkeimmät. kirjoitti:

Siitä tämä ilta on tehty. En lähde Berliiniin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu