Paras valokuvaaja Kemi-Tornio alueelta?

Etsinnässä olisi OIKEASTI hyvä valokuvaaja hääkuvausta varten. Ehdotuksia/suosituksia siis kaipaillaan, kiitos!
152073
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kiitos neuvoista. Oon tosta Kemin kuvaamosta kuullu sen verran, että ois vissin kalleimpia valokuvaamoja Kemissä..

Äänestä
  • Jos haluat hyvän kuvaajan, niin mene kemin facebook sivuille. sieltä löytyy monta.
    Ja luulempa et selviät halvemmallakin?

    Äänestä

  • "Kiitos neuvoista. Oon tosta Kemin kuvaamosta kuullu sen verran, että ois vissin kalleimpia valokuvaamoja Kemissä."
    Tahtoo olla niin, että hyvää ei saa halvalla. Toisaalta ei hinnoilla niin paljon eroa ole, että siihen kannattais takertua. Useimmat menevät naimisiin vain kerran tai pari koko elämänsä aikana, jolloin hyvästä kuvasta voi maksaakin. Jos kuvaus tuntuu kuitenkin liian kalliilta, et kovin paljon anna arvoa uudelle liitollekaan.

    Äänestä

  • Hintatasosta en osaa sano, mutta ehdottomasti hyvä ja ammattitaitoinen kuvaaja Ahonen on. Me emme tienneet Ahosesta omien häidemme aikaan, joten menimme Filmikulmaan ja voi niitä kuvia...monet itkut olen kuvien kanssa itkenyt. Näkeehän sen Filmkulman ikkunastakin, samalla kaavalla joka ikinen kuva otettu. Se liike on pysähtynyt 80-lukuun. Panostakaa oikeasti kuviin, kun kyse on noinkin tärkeästä kuin hääjuhla.

    Äänestä

Filmikulma on paras paikka kemissä0

Äänestä

Mie voin ottaa mun halpis kännykkäkameralla. 25 eur / tunti.

Äänestä

"Etsinnässä olisi OIKEASTI hyvä valokuvaaja hääkuvausta varten. "
No voi pyhä Sylvi. Kuinka monta vuotta olet etsinyt sitä hääkuvaajaa. Oletko maltanut pidättäytyä esiaviollisista suhteista? Soita Kemin Kuvaamoon, siellä on vuosikymmenien kokemus kaikenlaisista kuvauksista. Ovat kuvanneet jo 50-luvulla. Ei hääkuvaus ole sen kummempaa kuin muukaan henkilökuvaus.

Äänestä

Moikka! Jos vielä etsit kuvaajaa, laita viesti: [email protected]. Kiitos!

Äänestä

Nina Susi ehdottomasti

Äänestä
  • Häät ollu viisi vuotta aitten. Heh heh!

    Äänestä

Ehottomasti Filmikulmaan ! Monet hyvät kuvat saatu vuosien varrella :)

Äänestä

Hääkuvaaja,voi herran pöksyt.suksi suolle.

Äänestä
  • Taito Linssi liekö

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


laurrrra kirjoitti:

Etsinnässä olisi OIKEASTI hyvä valokuvaaja hääkuvausta varten. Ehdotuksia/suosituksia siis kaipaillaan, kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu