Viikko on harjoiteltu uudella motivaatiolla ja keskittymällä oleelliseen. Aikaisemmin treenasin ylikuntoon tyhjänpäiväisellä hinkkaamisella ja motivaatio katosi. Noin 10 vuotta aktiivista treeniä ja 10 vuotta taukoa. Taas mennään täysillä.
Noin 10 vuotta taukoa treenaamisessa
voimailija
4
160
Vastaukset
- #aktiivi
Hienoa, rauta liikkuu taas!
- tanko joonas
Hienoa, muista myös levätä äläkä riko paikkojasi
Lihasmuisti on hieno asia. Tuskin kovinkaan pitkään tarvitsee tahkoa ennen kuin olet taas siellä 85-90 % sisällä vanhoista ennätyksistäsi.
- Jepen paluu
Olen myös joskus pitänyt vuosien taukoja.Semmoinen on nyt toiminut että treenaa liian paljon joko erikoistekniikoilla tai sarjamäärillä ja lepää sitten kun tuntuu ettei enää pysty jatkamaan eli moukaroituna.Teen sarjamäärillä jotka kaikki loppuun asti,jos olisi kaveri auttamassa niin tekisin mieluummin erikoistekniikoolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2453313Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171985Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591652MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131533- 1221476
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11404Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4751400