palstan naiset

Millainen olet humalassa ja kauanko on viimeisestä humalasta/hiprakasta?
773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

himokas, mutta vain komeille miehille! :)

Äänestä

Riippuu tilanteesta, voin olla hauska, voin olla vittumainen. Riippuu miehestä, von flirtailla, von sanoa suoraan, että painu helevettiin. En kuitenkaan anna kännissä :D

Äänestä
  • Olen puhelias ja tykkään tanssia.Viime kerrasta on yli kuukausi..

    Äänestä

  • 1nainen kirjoitti:

    Olen puhelias ja tykkään tanssia.Viime kerrasta on yli kuukausi..

    En ole koskaan ollut humalassa. Luulen, että olisin humalassa kikattelija, sillä sellaiseksi menen jos olen aivan yliväsynyt.

    Äänestä

  • 200lol kirjoitti:

    En ole koskaan ollut humalassa. Luulen, että olisin humalassa kikattelija, sillä sellaiseksi menen jos olen aivan yliväsynyt.

    en myöskään koskaan ollut humalassa. se on turhaa

    Äänestä

Aina hyvällä tuulella, en itke tai haasta riitaa kännissä. Yhden naisen stand up-show. En tiedä, onko muilla kivaa, mutta ainakin mulla on :D
Uutena vuotena tuli oltua aika hiprakassa ja aamulla olo olikin sen mukainen ;)
Mutta tuli tanssittua paljon ja oli muutenkin mukava porukka kasassa, joten miksipäs ei.

Äänestä
  • Yleensä kotona kalsarikännit. Yksin. Saatan soitella kännipuheluita jotka kaduttaa myöhemmin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltti atm kirjoitti:

Millainen olet humalassa ja kauanko on viimeisestä humalasta/hiprakasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu