182-192cm pitkä mielellään kun itse olen 172cm jotta mahdun kainaloon ja voin hypätä reppuselkään ;) Löytyykö pitkiä miehiä täältä? Alle 178cm on turha vaivautua.
ihannemieheni on 182-192cm pitkä
N 172cm
15403
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Löytyy 193cm mies uudeltamaalta
Kiva ,että joku on meistä pitkistäkin miehistä ollaan kiinnostunut. Mitähän ne muijat edes nuissa tappijalkaisissa pätkissä edes näkevät. Itsekin 192cm pitkä sinkku niin mukava huomata meistäkin miehenkokoisista ollaan kiinostuneita. Mistäspäin olet? itse olen keskisuomesta
Mitkäs pikkumiesten teekutsut täällä on? Täällä löytyis pituutta peräti 222 cm verran. ;)
Moikka turusta löytyis 210cm x)
Minä olen 199cm, mutta minulla on pippeli vain kuitenkin 12,3cm kelpaanko sinulle?
Olen juuri 182 pitkä.
Moi, miehen on syytä olla yli 190 cm niin on mua pidempi kun on korkkarit jalassa
Mun mielestä mies voisi olla vaikka185-200, yli 2metriä on jo aika pitkä mutta ei este.
tere. itse olen pitkä 192cm komea ja raamikas sinkku. sopisin varmaan ihanteisiisi. mikähän siinä kun kaikenlaisilla kääpiöillä näkyy olevan naisia,kun vapaita miehenkokoisiakin löytyy.. mistä päin muuten olet?
Mitä teet työksesi?
Ei mitään kun on noin paljon kirlklfds virhheitä.
Vastaa! Mitä teet työksesi? Muutakin kun käyt salilla? Mitä kouluja olet käynyt?
186:n Päijät-Hämeestä
häh, mitä kainaloon mahtumisella ja reppuselkään hyppäämisellä on pituuden kanssa? eiköhän noilla asioilla ole enemmänkin tekemistä "leveyden" kanssa. kai tiedät että vaikkapa 175 cm vahva mies kantaa sinua reppuselässä paremmin kuin 190 cm heikko mies.
Pojat on alle 180cm, miehet 180-190cm ja tosi miehet yli 190cm... näin se vaan menee! :)