sain puhelun:)

tarjottiin työtä:) mielenkiintoinen projekti:) täytyy vastaanottaa se kun kukaan muu ei siihen työhön kykene:)
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ammattikalastjan töitä i see.

Äänestä

Hän pn paikalla
varttitunnissa
kun saa vain soiton


rampititi ram Regina Rento

Äänestä

.

"Joku on kerännyt tänne kaikki yybee-klisheet"

har!11

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yb offina kirjoitti:

tarjottiin työtä:) mielenkiintoinen projekti:) täytyy vastaanottaa se kun kukaan muu ei siihen työhön kykene:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu