virepirtti

pontus.

Pahus kun tuli viime kesänä myytyä,nyt jo alkaa taas poltella menopeliä kesäksi.

Ei noista pääse irti edes myymällä

Mikä neuvoksi?

4

255

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ratkaisu

      Penispumppu.

    • Niin kova jätkä että

      Liity fyyraan ja osta/aiot ehkä ostaa kunnon jenkkirassin,mieluusti muskelikorinen tai käy laatikoissa oleva projektikin hätätilassa missä kori puutuu ja moottori menee nyt kumminkin viritettäväksi ja penkitettäväksi mutta paras vaihtoehto on tilata Amerikasta mahdollisimman kallis möhkömoottori siihen osakasan viereen tallin lattialle totemiksi jos joskus korikin löytyy/tai valmistuu jo oleva aihio
      .
      Rotsi niskaan(ja rockn roll) missä kerhon auton logo , kettinkiä lomsasta niin että Jamekset roikkuu kunnolla,toki buutsit jalkaan ja ruma risuparta lomsaan kuva muskelistasi.
      Sitten voitkin hommata jonkun ihan millaisen tahansa arkikipon ja ajella sillä kesää talvea kun "projekti"on kumminkin olemassa ja olet jenkkimies henkeen vereen.

      • Jäsen Hki ,Eira

        Ei siellä tarvi edes sitä rojektia tekniikkoineen hommata,kunhan olet ostavinasi vuositolkulla ja selaat nettiä ynnä jenkkilehtiä mutta aina on tarjokkaissa joku vika-puute eikä kelpaa...
        Muutaman vuoden kuluttua kukaan enää oletakkaan että ostat mitään vaikka kuinka esität teatterirooliasi.


    • Kyl me ymmärretään

      Tuohon on monta vaihtoehtoa!
      A:Välttelet paikkoja joissa kesä.
      B:Hommaa pienoismalli ja päristele sillä,kivaa kuin halpaakin.Emme tiedä ajohaluistasi saati ajokortista niin tämä tuli mieleen.
      C:Jos aioit poltella menopeliä niin mielestäni kannattaa mennä vaikka lääkäriin tai jollekkin kiltillä,ymmärtäväiselle sedälle/tädille kertomaan pakkomielteestäsi.
      D:jos polttaminen kuitenkin "must"juttu niin harjoittele romuilla euro tai japsiautoilla,paremman puutteessa vajat,liiterit,roskikset katoksineen ym käy,noissa viimeisissä tietty eri hajuista savua eikä ehkä tunnelmaa sillain?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      106
      1572
    2. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      8
      1031
    3. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      59
      917
    4. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      64
      758
    5. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      1
      750
    6. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      67
      688
    7. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      329
      681
    8. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      43
      660
    9. Kysyit firman bileissä..

      .. että tulisinko luoksesi yöksi... Oliko se vain heitto. Mitäs jos olisin tullut? Naiselta
      Ikävä
      8
      629
    10. Miksi Suomessa uskotaan Usan kanssa tehtyihin sopimuksiin

      Kaikki viestit Usan suunnasta on ollut jo pitkän aikaa sen kaltainen että muiden liittolaismaidenkin sotilaallista autta
      Maailman menoa
      58
      617
    Aihe