Tarvitseeko tästä sanoa mitään?

Ei taida tarvita, tiedätte kyllä:

http://www.verkkouutiset.fi/ulkomaat/Kuvat terroristiepaillyista-30399

Ehdotankin viikonlopun kunniaksi kolminkertaista hurraahuutoa naisille "Hurraa! Hurraa! Hurraa!" ja toivotan onnea oman jännän etsintään.
25180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Kiitos vain hurraa huudoista, ovathan ne mukavia ja piristäviä.

Äänestä
  • Mahtaa tuntua hyvältä myös niiden kylmäverisesti murhattujen ihmisten omaisten puolesta?

    Muista että olet itsenäinen, vahva nainen jonka ainoa velvollisuus on palvella jokaista iimavittunsa halua ja kuten tässä tapauksessa, verenhimoa.

    Äänestä

  • Ex PUA kirjoitti:

    Mahtaa tuntua hyvältä myös niiden kylmäverisesti murhattujen ihmisten omaisten puolesta?

    Muista että olet itsenäinen, vahva nainen jonka ainoa velvollisuus on palvella jokaista iimavittunsa halua ja kuten tässä tapauksessa, verenhimoa.

    Jos naisille hurrataan, siitähän on sopivaa kiittää. Tosin aloituksen artikkeli ei oikein tunnu liittyvän mitenkään asiaan, miksi lienee liitetty siihen mukaan?

    Äänestä

  • 200lol kirjoitti:

    Jos naisille hurrataan, siitähän on sopivaa kiittää. Tosin aloituksen artikkeli ei oikein tunnu liittyvän mitenkään asiaan, miksi lienee liitetty siihen mukaan?

    Tässä tulee hyvin esiin naisten pahuus ja sairas itsekkyys: "Jos naisille hurrataan, siitähän on sopivaa kiittää."

    Naiselle kaikki julkisuus on hyvää julkisuutta, ja vaikka naisille hurrataan siitä että ne eivät vain rohkaise seksilllä omaa maataan kuolemaan asti vihaavaa ainesta, vaan jopa osallistuvat siihen, on naisille hurraamisesta kiitettävä.

    Jos jokin hyvä puoli tässä on, on se se, että nyt naiset ovat tulleet kaapista ulos; heistä jokainen myöntää avoimesti kritiikin olevan täysin aiheellista.

    Nyt voi jo kysyä naiselta itseltään, ja hän kertoo sen kaiken olevan 100% totta.

    Äänestä

Hauska miten toisaalla kirjoitettiin juuri tästä, ja sanani olivat lähes profetaaliset.

Ikäkriisiä poteva, femakkokurppa joka oli tekeytynyt mieheksi, julisti miten hienoa on kun naiset suosivat jännämiehiä jotka nussivat lutkia ja jopa tuhoavat "heikompaa ainesta". Unohtamatta tietenkään ulkomaalaisia, joille naiset ovat avoimempia.

Naisten sairaan himon hedelmät näemme puolestaan tässä uutisesa.

Tässä vielä parhaita paloja keskustelusta:

"Tietysti miehekäs rikollinen on seksuaalisesti houkuttelevampi kuin epämiehekäs kunnon mies...naiset eivät aina pysty vastustamaan miehekkään rikollisen seksuaalista vetovoimaa. "

"Eräs nainen jätti kunnollisen miehensä ja itkevät lapset, ja karkasi rikollisen matkaan."

http://keskustelu.suomi24.fi/node/13235577/#comment-76551888

"Maailma tarvitsee suurella itseluottamuksella varustettuja tosimiehiä, jotka laittavat heikomman aineksen kuriin ja siittävät tosimiehiä jälkipolville. Pitäähän naistenkin edes joidenkin saada oikea mies, joka tietää mitä tekee, eikä vingu mammanpojan tavalla. "

"Tiedätkö että naiset rakastavat sitä, kun todellinen alfauros käsittelee heitä miehekkäästi ja jopa sopivasti komentaa, kun tulee "niiden" puuhien aika? Seksuaalisesti alfauros on ylivoimainen. "

"Naisella on oikeus seksuaaliseen ja emotionaaliseen nautintoon suhteessa."

http://keskustelu.suomi24.fi/node/13235577/#comment-76550097

Näin, tuossa julistus, jonka mukaan maailmassa ei edes yhteiskunnallinen yksilön turvallisuus ole niin tärkeä, kuin kiimavitun oikeutus palvelemaan ja levittämään psykopaattien geenejä, ja saada itsekästä nautintoa itselleen.

On hieman vain sääli, että naisen seksuaalisuus on niin likainen, että vain puhdas pahuus kiihottaa sitä.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/13235577/#comment-76550856

Äänestä

Tappajat ovat yleensä miehiä, joten kaikki on naisten syytä? Koska tappajilla saattaa olla tyttöystäviä tai vaimoja. Siinähän se nähdään. Kaikki naiset siis ovat tavallaan tappajia. Lisäksi tappajat ovat syntyneet naisesta ja heillä on siis yleensä ollut äiti. Taas yhteys naisiin ja näin näemme että kaikkia naiset ovat paskoja ja aiheuttavat murhia.

Äänestä

Hauskaa kun tämä palsta on täynnä piilohomoja :D Ex PUA, NAL, ätämit kaikki ovat oikeasti homppeleita, ei kait siinä, ois vaan kaikille suotuisampaa että he tulisivat kaapista ulos. Ainiin, mutta NAL onkin jo tullut, eikun muut vaan perässä!

Äänestä


  • sdasdasdasd kirjoitti:

    Hhahahaha, oikeasti sä olet niin naurettava, vai että vielä shaming language :D tunge se nyt vaan sinne perseeseesi :D

    Lisää erinomaista ja aikuismaista argumentointia.

    Kylläpä nyt tosiaan laitoit jauhot suuhuni! :(

    Äänestä

  • Ex PUA kirjoitti:

    Lisää erinomaista ja aikuismaista argumentointia.

    Kylläpä nyt tosiaan laitoit jauhot suuhuni! :(

    Minulle kun on ihan sama mitä joku inisevä neitsytsetä on mieltä asioista :D ainut vaan, että tämäkin palsta olisi paljon houkuttelevampi ilman teitä mielisairaita inisijöitä :)

    Äänestä

  • asdassdda kirjoitti:

    Minulle kun on ihan sama mitä joku inisevä neitsytsetä on mieltä asioista :D ainut vaan, että tämäkin palsta olisi paljon houkuttelevampi ilman teitä mielisairaita inisijöitä :)

    Se sinun ongelmanasi onkin.

    Sinulle on ihan sama miten tyhmä olet.

    Äänestä

  • Ex PUA kirjoitti:

    Se sinun ongelmanasi onkin.

    Sinulle on ihan sama miten tyhmä olet.

    Hhahah :D kyllä minä olen varmaankin sitten tyhmä, mutta mieluummin tyhmä kuin mielisairas yksinäinen neitsytsetä. Ja sinun mielipiteesi eivät ole kovin fiksuja vaan päin vastoin, teet aika hyvin tällä itsestäsi naurunalaisen. Mutta se on varmaan tarkoitudkin :D

    Äänestä

En ymmärtänyt valitettavasti. Miksi hurraahuuto naisille?

Kuvissa oli nainen ja mies ja ettei tulisi mitään uskontoon, rasismiin tai muuhun viittaavaa nettipalstoille kuulumatonta en sano enempää kuin että 1 nainen ja 1 mies. Jänniä varmaan kumpikin.

Äänestä

  • Ikisinkku M kirjoitti:

    Hurraa siksi kun kiimap..u ohjaa teitä aina epäsuotuisaan seuraan seurauksista välittämättä. Tässä kuitenkin kunnian mies paluttaa naisen maanpinnalle:

    http://naurunappula.com/1244077/kaloriina-servattu.jpg

    Ihme ympyröissä palstamiehet pyörivät jos kaikki tuttavat ovat sopimattomaan seuraan ajautuneita naisia, tarkoittaneeko se palstamiesten seuraa? Ainakin minulla on sukulaisissa ja tuttavissa lähinnä onnistuneita pitkiä liittoja.

    Äänestä

  • 1+1 kirjoitti:

    Ihme ympyröissä palstamiehet pyörivät jos kaikki tuttavat ovat sopimattomaan seuraan ajautuneita naisia, tarkoittaneeko se palstamiesten seuraa? Ainakin minulla on sukulaisissa ja tuttavissa lähinnä onnistuneita pitkiä liittoja.

    Teidän suvussa on sitten keskimääräistä enemmän täysipäisiä naisia. suurin osa kun tuntuu olevan ihan pilalla tai ainakin pihalla. Oli toisaalla linkki jonka mukaan pornossakaan ei suominaisille niin kuin miehille kelpaa normaali heteroseksi, pitää olla pervompaa kamaa:

    http://www.iltalehti.fi/pinnalla/2015010818987612_iq.shtml

    "Sivuston julkaisussa hehkutetaan Suomea sukupuolten välisen tasa-arvon ihmemaana. Syy löytyy tilastosta, jonka mukaan joka neljäs sivuston suomalaisesta käyttäjästä on nainen. Suomi löytyy sijalta 5. taulukosta, joka havainnollistaa naisten osuutta katselijoista. Luku on huima verrattuna esimerkiksi Saksaan, jossa naiskäyttäjiä on vain 13 prosenttia."

    Onhan tämä ihmemaa joo mutta ei tasa-arvon. "Naiset etsivät reilusti miehiä useammin sanoilla, jotka viittaavat naiselle annettavaan suuseksiin", joopa joo, älkää unta nähkö että sitä saisitte.

    Äänestä

  • Ikisinkku M kirjoitti:

    Hurraa siksi kun kiimap..u ohjaa teitä aina epäsuotuisaan seuraan seurauksista välittämättä. Tässä kuitenkin kunnian mies paluttaa naisen maanpinnalle:

    http://naurunappula.com/1244077/kaloriina-servattu.jpg

    Edelleen siinä uutisessa oli yksi nainen ja yksi mies joten sen takia kakki naiset ja kaikki miehet on perseestä. mot

    Äänestä

Rikolliset nus.sii tänäkin iltana ja halailevat naisiaan mutta minä kunnollinen mies joudun olemaan yksin.

Äänestä

Siis oikeasti Ikis, miten sinä jaksat tätä samaa! Nyt on perjantai, menisit nyt mieluummin vaikka elokuviin, ravinteliin syömään tai pubiin juomaan lasillinen olutta tai edes jotain mehua tai teetä sen sijaan, että luet uutisia ja keräät raivoasi jännänaisten jännämies-valintojen takia.

Mitä luulet tällä postauksella saavasi aikaan? Palstan vakkarinaisista yksikään ei ole seurustellut jännämiehen kanssa eikä tuon tyyppinen mies kiinnosta vakkarinaisia millään lailla. Tämä on ihan väärä foorumi tällaiseen. Ihannemies- ja Monikulttuuriset suhteet olisivat paljon paremmat palstat tälle ketjulle.

Mitä siis luulet tällä postauksella saavasi aikaan? Trollien ja katkerien palstamiesten peukutukset ja aloitustasi myötäilevät viestit enimmäkseen.
Tämä vaan on niin nähty ja luettu että hoh hoijaa.

Miksi, oi miksi? :-(

Äänestä
  • Höh, eikä sitä nyt yhtään saa huvitella jännpostauksilla kun heti tuomitaan? Ei munua nyt huvita lähteä minnekään mutta ei se tosiaankaan tarkoita että mitään raivoa kuitenkaan keräisin vaikka kyllä väsyttää ja päätkäin vähän särkee.

    Äänestä

  • Ikisinkku M kirjoitti:

    Höh, eikä sitä nyt yhtään saa huvitella jännpostauksilla kun heti tuomitaan? Ei munua nyt huvita lähteä minnekään mutta ei se tosiaankaan tarkoita että mitään raivoa kuitenkaan keräisin vaikka kyllä väsyttää ja päätkäin vähän särkee.

    Tämäkö on huvittelua? Nyt mielikuvitusta mukaan eikä sitäkään tarvita keksimään kehittävämpää huvittelua.

    Ei tietenkään tarvitse lähteä mihinkään, jos ei huvita, jaksa tai kiinnosta ja varsinkaan jos on kipeä. Paranemista! :-)

    Minusta vaan on sääli, että kulutat ihan fiksuna miehenä kuitenkin aikaasi tämmöiseen. Toki omahan on asiasi ja ajanviettosi. Tuppaat vaan tekemään tätä aika usein :-(

    Äänestä

  • UPDATE_10423959 kirjoitti:

    Tämäkö on huvittelua? Nyt mielikuvitusta mukaan eikä sitäkään tarvita keksimään kehittävämpää huvittelua.

    Ei tietenkään tarvitse lähteä mihinkään, jos ei huvita, jaksa tai kiinnosta ja varsinkaan jos on kipeä. Paranemista! :-)

    Minusta vaan on sääli, että kulutat ihan fiksuna miehenä kuitenkin aikaasi tämmöiseen. Toki omahan on asiasi ja ajanviettosi. Tuppaat vaan tekemään tätä aika usein :-(

    Jostain syystä se huvittaa minua, no tämä ei kieltämättä ollut kovin hauska mutta juuri laitoin toisen toivottavasti vähän paremman.

    Äänestä

  • UPDATE_10423959 kirjoitti:

    Tämäkö on huvittelua? Nyt mielikuvitusta mukaan eikä sitäkään tarvita keksimään kehittävämpää huvittelua.

    Ei tietenkään tarvitse lähteä mihinkään, jos ei huvita, jaksa tai kiinnosta ja varsinkaan jos on kipeä. Paranemista! :-)

    Minusta vaan on sääli, että kulutat ihan fiksuna miehenä kuitenkin aikaasi tämmöiseen. Toki omahan on asiasi ja ajanviettosi. Tuppaat vaan tekemään tätä aika usein :-(

    Niin ja vielä tämäkin sattui silmään:

    http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1420797930063.html?pos=ok-nln

    Minkä minä sille voin kun ihmiset ja varsinkin naiset on tuommoisia? Olen aika varma ettei 50-luvun suominainen olisi varmaan mennyt loukkaamaan Kambodžan eheyttä, kauniita tapoja ja kulttuuria sekä Kambodžan lakia

    Äänestä

Eiköhän ne erittäin fiksut miehet poliitikassa toimivat, keksinnöt, nobelit, sodat, terrorit...

Hurrataan niille fiksuille miehille,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikisinkku M kirjoitti:

Ei taida tarvita, tiedätte kyllä:

http://www.verkkouutiset.fi/ulkomaat/Kuvat terroristiepaillyista-30399

Ehdotankin viikonlopun kunniaksi kolminkertaista hurraahuutoa naisille "Hurraa! Hurraa! Hurraa!" ja toivotan onnea oman jännän etsintään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu