jihad

muslimeille kielto suomeen koska he lietsovat sotaa kristillisia arvoja kohtaan ja lahtevat sotimaan jihadin puolesta suomi ei ole kuin ruotsi
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ristilliset arvot on samaa uskon paskaa kuin muutkin uskot

Äänestä
  • uskosta jumalaan pariisin iskut tehtiin eli syy uskononto jumala miten sen nyt sanookin .sekularistisia terroristejä ei ole olemassakaan. jumalaan uskon vuoksi ne tappaa ,aivan smoin kuin kaksoistorniin ajaneet miehet .jumalaan uskoen ne sen tekivät

    Äänestä

  • salppari 22 kirjoitti:

    uskosta jumalaan pariisin iskut tehtiin eli syy uskononto jumala miten sen nyt sanookin .sekularistisia terroristejä ei ole olemassakaan. jumalaan uskon vuoksi ne tappaa ,aivan smoin kuin kaksoistorniin ajaneet miehet .jumalaan uskoen ne sen tekivät

    muslimit ovat tietysti nyt ,tällä hetkellä vaarallisin uskonto ,vaikka kaikki irlannin ja jugoslaavian taistelut murhaamiset on uskon vuoksi tapahtuneet . ristin uskoa verisempää ei sentään vielä ole koettukaan. ristityt on mrhanneet miljoonia ihmisiä uskonsa vuoksi

    Äänestä

sinä ym. raaka-sika, juuri te terroristit lietsotte vihaa ja sotaa ym. Eikö teiltä onnistu jättää tavalliset rauhassa elävät ihmiset rauhaan? Rauhassa eläviä ihmisiä on myös muslimeissa, kristityissä jne eri rotuisissa. Menkää hoidattamaan itseänne psykiatrille jos ette kykene itse elämään rauhassa.

Äänestä

Siis mitä vit'tua varten me päästetään niitä tänne? Sen takia etta joku laardiakka saa pil'luntäytettä? On aika kova hinta jos muutaman mutamuorin takia tänne tuotetaan terroristeja niin, ettei ihmiset kohta uskalla liikkua ulkona. Sitä paitsi ne akat voi ihan hyvin mennä jonnekin ählylandiaan itteään panettamaan jos siltä tuntuu, ja vaikka jäädä sinne. Ei täällä ole toitä eli jos ne mamut sen taki tänne aikoo tulla niin turhaa on. Ei niistä ole niin vit'tu mitään hyotyä tälle maalle, haittaa vaan.

Äänestä
  • voiko sen selvemmin sanoa .

    Äänestä

  • Oletpa kateellinen j katkera kun et itse kyseistä täytettä saanut, nyt vaadit ettei kenkään pitäisi saada.

    Hakeudu nyt paykiatriselle ja tee meille kaikille palvelus, ota kaverisi mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suopo kirjoitti:

muslimeille kielto suomeen koska he lietsovat sotaa kristillisia arvoja kohtaan ja lahtevat sotimaan jihadin puolesta suomi ei ole kuin ruotsi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu