voi nolo mitä kävi---

no sex no more

Ei voi muuta kun nauraa (tai itkeä) sitä mitä tapahtui anoppilassa..
Olimme poikaystäväni vanhemmilla uuden vuoden pyhininä vierailulla ja jäimme yöksi koska emme jaksaneet ajaa kotiin 400kilsan päähän..
No poikäystävän vanhassa huoneessa olimme ja halusimme vähän puuhailla. Luulimme jo hänen vanhempiensa nukkuvan, mutta yks kaks ovi pamahti auki ja appivanhemmat kailottaa ovella että tulivat katsomaan ollaanko vielä hereillä kun näky valoa oven alta.. ja jäimme kiinni rysän päältä... NOLOA.. anoppi oli sanaton ja appi totes vaan että "jatkakaa" :D
No aamulla sitten appi kiusoitteli meitä tilanteesta.. Onnitteli poikaansa kun saa hyvännäköistä pimua vierellään ja edessä katsella.. Poikaystäväni käski isäänsä unohtamaan näkemänsä niin tämä sanos ettei hevillä semmoista tatuointia unohda..ja nauroi pervosti..(mulla on lantiolla sivussa tatska..) Tuli vähä epämukava olo tästä..että kuinka tarkkaa appi ehti nähdä vaikka nopeasti pääsin peiton alle kääriytymään piiloon..

3

632

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mek

      Ei siellä ole lukittavia ovia ette ikukaan tule koputtamatta huoneeseen kattelemaan mitä nuoriso puuhastelee vai ovatko pikaystäväsi vanehmmat uteliauta mitä teette ja missä.

    • whatabout

      Vai tulivat katsomaan et ootteks te hereillä!niiltä se oli noloa ei teiltä:D

    • 956321

      No mieluummin tuollainen reaktio. Arvele jos olisivat ajaneet sut yön selkään kun heidän kodissaan harrastat haureutta.

      Ota huumorilla ja heitä paksummin takaisin. Huumorilla noista tilanteista selviää parhaiten.

      Kun elää niin sattuu. Jos ei satu ei elä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11185
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5328
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2555
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2256
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1771
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      43
      1675
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1310
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      36
      1265
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1076
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      105
      1001
    Aihe