Tupakkaan lisätty huumeita ruotsissa

Ruotsi on nyt viimeinkin tuonut julki sen asian että
heillä savukkeisiin on lisätty huumeita. Tarkoituksena tappaa ihmiset sukupuuttoon.Lisä tietoa asiasta saa sivuilta. WWW.labrocicaretssweden.com
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Isoisäni kertoi tupakoineensa 13 vuotiaasta aina 90 vuotiaaksi ilman sairauksia.

Äänestä

Etkö noudata sääntöjä? Etkö usko Lakiin? Kyllä rupeavat noudattamaan lakia, koska kaikki koulevat tuppaan, Pekka Puska pitää huolen. Mistä muuten tommonenki nimi on repastu?

Äänestä
  • näin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niin meitä huijataan kirjoitti:

Ruotsi on nyt viimeinkin tuonut julki sen asian että
heillä savukkeisiin on lisätty huumeita. Tarkoituksena tappaa ihmiset sukupuuttoon.Lisä tietoa asiasta saa sivuilta. WWW.labrocicaretssweden.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu