juomassa kaljaa erään nuoren naisen luona, puhuimme juuri puhelimessa, hän pääsee varmasti myös panemaan.
YTM kaverini on tällä hetkellä
Naisasialooseri.
14191
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Hohhoijaa, ihan ku se seksi mitenkää ihmeellistä ois, jälkeenpäin jää useesti vaan tyhjä olo jos sitä jonku muun ku rakastetun kaa harrastaa. Enpä olisi hirveän kateellinen.
Käy baareissa, pukeudu hyvin ja ole suht järkevä, eiköhän niillä sinullekkin irtoa.
Ainiin, aloitteita pitää tehdä, jos haluaa jotain tapahtuvankin, eikä istua missään nurkkapöydässä tapettiin liimautuneena.
Oot varmaan aika kateellinen tuolle naiselle, kun itse haluisit sitä kaverias.
hinttinkimiähen tehä mieli lipoa frendis kiggelii
Niinhän ne Ytmit tekee, nuoria naisia on 20 joka sormelle kun me muut taas kärvistellään kokonaan ilman. Arvaa vaan vaihtaisinko paikkaa tuon miehen kanssa.
Niin ja tuo kaverini on vain 164cm pitkä, eikä ole ainut tuntemani lyhyt YTM.
Sopis hyvin sun sylkkyyn.
Olen vaan huomannut sen että kun Nal kertoo totuuden eikä se palstalaisia miellytä niin he alkavat homottelemaan häntä. Aika halpamaista, yrittäisitte edes keksiä jonkinlaisia vasta-argumentteja ettekä alkaisi haukkumaan.
No höpsis! Itse kertoi ottaneensa kaveriltaan suihin - ihan vaan läpällä. Aiemmat NAL:n homoepäilyt on vahvistettu nyt täysin.
En ole kertonut mitään tuollaista ja vaikka olisinkin tehnyt noin niin ei se homoksi tee. Ei vaikka ottaisin suihin sadalta mieheltä. Homoksi se tekee vasta sitten jos siitä nauttii seksuaalisesti.
Ja sä vaan kirjoittelet aiheesta palstalle sen sijaan että itsekin olisit panolla
Montako naista tämä YTM on korkannut omistukseensa?
Suomessa ei voi omistaa ihmistä.
Ei niin, mutta nainen on toki korkkaajansa omaisuutta.
Nainen kuuluu aina korkkaajalleen ja uskon, että tuo kaverini on korkannut kaksi naista, kummatkin pidempiaikaisia kumppaneita.