Minä olen Joksu fani http://urly.fi/lgx ja Reinokin olen reinojokinen ja kirjoitan nyt tänne ensimäistä kertaa . Onks jänskää ???
Hei jätkät !!!
Joksu fani
2072
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Edellinenkin on hyvä juttu. Taas nauramme kippurassa Joksulle
Reino kaipuuni on kova
http://xhamster.com/movies/334318/small_dick_jerk_off.ht
Hei jätkät !!! Minä olen Reinohöpöttäjä Joksu ja Reinokin olen reinojokinen ja lähetin tuon linkini nyt tänne ensimäistä kertaa . Onks jänskää ???
Kaipaan kovasti Reinoani. On jäntskää, kun Reinoni tulee taas tuikkaamaan minua
Hei jätkät !!! Minulla on jänstkää ja täysin sekaisin olen ja Reinokin olen Niuvasta . Onks jänskää ??
Olen seurannut myö kansinvälistä mediaa,siellä ei Rumatikkiä pidetä olenkaan näinpaljon esillä.Palstavahtijoksun Reinosta ei tietoakaan.
Hei jätkät !!! Minäpäs olen seurannutkin myö kansinvälistä mediaa klo 08.57 ja täysin sekaisin ja Reinokin olen ori-Vedestä. Onks jänskää ??
Olen huomannut , että Rumatikki on jäntskä vekotin talvella !!!!!!!!!!!!!!
Ja köyhänä oleminen on kanssa jäntskää !!!
Vielä kun Reinoni tulisi tuikkaamaan minua
Hei jätkät !!! Minäpäs olen nyt Jänskä Joksu Kuopiosta ja täysin sekaisin ja Reinokin olen Hirsilästäkin olen köyhäreino . Onks jänskää ??
Olen huomannut , että Rumatikki on jäntskä vekotin talvella !!!!!!!!!!!!!!
Ja köyhänä oleminen on kanssa jäntskää !!!
Vielä kun Reinoni tulisi tuikkaamaan minua
Joksu vaan Kuopiosta
Hei jätkät !!! Minäpäs olen nyt Joksu vaan Kuopiosta ja täysin sekaisin ja Reinokin olen Hirsilästäkin olen köyhäreino . Onks jänskää ??
Hei jätkät !!! Minä olen nyt Niuvassa http://urly.fi/aFy klo 20.22 ja olen sekava olen Joksu fani ja olen Reinohöpöttäjä Joksu olen reinokin . Onks jännää ???
Tällä vehkeellä minä hosun yöllä täällä Niuvassa.
http://xhamster.com/movies/334318/small_dick_jerk_off.ht
Kova on ollut Joksu runk,karilla kaipuu taas yöllä Reinostaan -
Saitko edes yöllä nusasta Reinosi karvalakkiin
Kyllä se on Reino jota syvästi rakastan . Pääsisin vaan vapauteen täältä Niuvasta Reinon viereeni.
Nyt kaipuutani hoidan Reinoni karvalakkiin yötä päivää.
Varmasti Reinohöpöttäjä Joksulla tulee ikävä Reinoansa ja rumatikkiään Niuvassa.
Mutta kyllä Joksu kestään, Joksu on jo melkein kuin mies.
Tässä kuvani Niuvasta
http://cartman.naurunappula.com/screen/00/59/005945d6c189ebc1/0/583995.jpg
Kovasti on sinulla Joksu pyöreäpää. Taitaa olla vesipää ??
Tänään on Torstai . Taidan jatkaa , taas ottamistani
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/p526x296/10492036_10152585277099095_2355334286779997432_n.jp
Älä vaan Joksu katkaise hyvää putkea . Huomenna on jo Perjantai , niin kyllä loppuviikko trallatessa menee komiasti.
Maanantaina voikin sitten aloittaa uudestaan näkäräisten ottamisen, Kyllä sinä osaat