Pilalehti valitsi aikalisän. "Kaikki on anteeksi annettu".
http://is12.snstatic.fi/img/978/1421127235321.jpg
http://is12.snstatic.fi/img/978/1421127235321.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eli MuHamHead antoi anteeksi Pariisin iskut suorittaneille muslimeille ja itkee ilosta kun juutalaisia TAAS murhattiin
Ja sinä vielä kehtaat kehua kuvaa, kas kun et ylistä holokaustia, vai niinkin olet kyllä tehnyt
Et sitten tiennyt, että Charlie Hebdon osti valejuutalaiseliitti jonkin aikaa sitten? Ja että murhalavastuksen teki Mossadin joukko, joka Ranskassa nauttii diplomaattista koskemattomuutta (kuten muuten meilläkin) ja siksi Ranskan poliisi ei "saanut" ns syyllisiä kiinni?
Niinpä. Et todellakaan tiennyt. Et näe sitä mitä silmiesi edessä tapatuu vaan sen, mitä sinun halutaan näkevän. Ilmankos brittiläinen sananlasku sanookin: "Valehtelee kuin silminnäkijä".
Muuten, milloin olet nähnyt Charlie Hebdon sivuilla juutalaisuutta pilkkaavan kuvan?
En minäkään. Emmekä kumpikaan meisä tule sellaista näkemään.
Heppuli on ihastunut Allahiin..
Kun muslimit huutavat Al-laaaw, kristityt on selittäneet, että juutalaiset ovat jääneet Lain alle, vaikka ei liity mitenkään juutalaisiin.
Kun Muhammadilla on maalauksissa liina kasvoilla, se on kristityille yhtä kuin, että juutalaisilla on peite kasvoilla.
Kun enkeli käskee Muhammadin lukea, 'Lue tämä' , Muhammad sanoo kolme kertaa; ' en osaa'. Se on kristityille yhtä kuin, että juutalaiset eivät ymmärrä kirjoituksia.
Mitä pitäisi ajatella.