https://www.google.fi/search?q=gaza massacre&hl=fi&rlz=1T4ADFA_fiFI440FI440&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=J3e6VNvTHYTCywO1poLoCA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=2008&bih=826&dpr=0.9
Juutalaisvaltio Israelin ääretön pahuus
Je suis Charlie
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tällaista satiiria Suomessa ei ymmärretä, koska tämä syyllistää sotarikoksen tekijät liian näkyvästi. Pilkataan vaan noita muslimien profeettoja. Se on turvallisempaa.
Se on toki huomattu. Kertoo aika paljon meistä. Pää pensaaseen ja puputetaan sieltä!
Israel on maailman pahin apartheid valtio
Eole pahin eikä edes ole apartheidvaltio, koska se sallii palestiinalaiset alueellaan, on demokratia ja turvapaikkavaltio alueen vähemmistöille ja muille juutalaisille.
Pahimmat apartheid valtiot ovat kaikki islamin vallan alla ja epädemokratioita.
Islam on apatheidia ja sortoa.
Viime aikoina olemme nähneet miten muslimit oikeasti käyttäytyvät
On turha syyttää Israelin yhtään mistään, nyt näiden samojen muslimitahojen jotka ajavat Israelin puolustamaan itseään on Belgiassa ja Ranskassa sotilaat kaduilla
http://www.verkkouutiset.fi/ulkomaat/mielenosoituksia_muslimimaissa_charlie-30725
Me emme ole syyllisiä eikä Israel liioin muslimien apinointeihin, me ja israel olemme islamin terrorismin uhreja joiden on yhdistettävä voimansa ja annettava yhdessä kyytiä pahuudelle, islamille.
Taitaa housun persauksista paistaa ruoste, tosimiehellä. On nääs semmoiset jutut nyt!
Hih huh itsellesi hinaaja.
Nyt se islam on nähty Euroopassakin josta Israel on kärsinyt, alkaa kelkka kääntyä Euroopassa juutalaisvaltion puolelle.
Suakin vaan keljuttaa kun Tosimies lisää fatoja pöytiin,kun niin mielellään te muslimien puolusteliat puhuisitte asioista vain yksipuolisesti ja AINA syyttäen juutalaisia.
Punikit vihaa juutalaisia yhdessä muslimien kanssa, mutta eivät ymmärrä että tulevat petetyiksi islamin edessä
Juutalaiset tekevät vain humanitäärisiä sotarikoksia.