Palstalaisnaisille pitkän iän salaisuus

568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Näin se justiinsa on. Onneks olen tämän ymmärtänyt nuoresta tytöstä saakka :)

Äänestä

Vihreä tee ja autiosaari, paljon kookospähkinöitä.

(reps)

Äänestä

Ja vaikkei parisuhteen puute ja terveet elämäntavat elinikää pidentäisikään, niin kyllähän elämä aivan helvetin paljon pidemmältä tuntuisi.

Äänestä

Eikö rinkikään ole hyväksi, häh?

Äänestä

No tietyst ne miehet naista tressaa, eikä sillo voi iloissasuin elellä.... Ne hyvät geenit kai tuo pitkää ikää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_11016866 kirjoitti:

Syö puuroa ja vältä miehiä

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1421761213055.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu