Miksi jätkä sanoi ettei sen jätkän muna ei mahdu mun pilluun? On paljon puhunut seksistä vain
että tälläistä
chjjjjh
4102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jättäisin tuollaisen juttelijan oitis, jutelkoon sitten sille munalleen.
Jatkossakin on vain yksi asia elämässä ja minä en ainakaan näe sitä niin tärkeäksi, että jaksaisin jatkuvasti asiasta puhua ja mittailla kokoja.
Poikasten olisi syytä alkaa ajattelemaan esim, sitä tämän elämän aikovat porskuttaa läpi ja hankkia kunnon ammatti, josta saadulla palkalla elää, jäisi nuo mittaamiset ja eläminen ainaisissa seksipuheissa ja muna mittaamisella pois.
Jokaiselle on luoja omanlaisensa luonut ja sillä pitää pärjätä, joten turha alkaa numeroa tekemään ja elämäänsä pilaamaan.
Ja ikää oli?
Olen 24 ja Se on minua vanhempi
Sehän selviää vain kokeilemalla;) Miehellä taitaa itsetunto olla kohdillaan, kun pitää varustustaan jättimäisenä.