Oon tavannut muutaman kerran naista, josta tavallaan pidän mutta olen epävarma omista tunteistani. Toinen osapuoli on ollut enemmän innoissaan.
Onko loukkavaa, jos pyydän aikaa selkeyttää ajatuksiani ja tunteitani? Pelkään, että toinen osapuoli luulee, etten ole ollenkaan kiinnostunut.
Saako treffailussa ottaa aikalisää?
2
<50
Vastaukset
Riippuu varmasti vähän ihmisestä. jotkut ovat semmoisia ”kaikki tai ei mitään” –tyyppejä jotka eivät siedä pientäkään epäröintiä toisen tunteissa.
Itse en kyllä pistäisi hitaampaa tutustumista pahakseni. Toki mies saa miettiä ihan rauhassa mitä minusta ajattelee ja niinsanotusti kääntää muutkin korttinsa, jos sellaisia on tarjolla samanaikaisesti.
Mutta jos mies pitemmänkin ajan päästä ihan aktiivisesti pyrkii tapailemaan muita naisia, niin kyllä minä sen tulkitse kiinnostuksen puutteeksi ja anna asian olla kun en viitsi alkaa siinä huomiosta taistelemaan muiden naisten kanssa.- Veskuxxxx
ei tässä ole kyse siitä, että pitää katsoa muut kortit
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä282693- 911034
- 58901
- 66875
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26847Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6827Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37800Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65794Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75724Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu135708