akku

pelkkää asiaa, iPod-in akku alkaa olemaan lopussa, miten toi vaihto hoidetaan pienimmällä määrällä kipuja (aika/raha).
En kaipaa tappelua, vaan asiasta oikeasti jotain tietavien neuvoja ; ))
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

löytyy uusimmasta Ruotsin MacWorldin numerosta. Sen mukaan itte toimisin. Akku maksaa jutun mukaan olikseny 420 ruunaa, mitä se nyt on egeinä. Tosin kauppa on Ruotsissa. Tietysti googlettamallakin voi löytyä ohjeet. Mutta jos ei löydy, koeta saada lehti käsiisi. Kaikkiaan ihan edullisen tuntuinen homma. Ja kiinnostava lehti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iiX kirjoitti:

pelkkää asiaa, iPod-in akku alkaa olemaan lopussa, miten toi vaihto hoidetaan pienimmällä määrällä kipuja (aika/raha).
En kaipaa tappelua, vaan asiasta oikeasti jotain tietavien neuvoja ; ))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu