Vaikka ei olisi uskonut niin suoli onnistui ryssimään koko palstan. Ja jollain on roheesti aikaa postata roskaa. Hyvä meno.
Suoli24 teki sen
RaakaWatson
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ihan hyvä vaan, johan tää oli täys sontaa koko palsta sekopäisen akan temmellys kenttä. Nyt tämä erittäin luontaantyöntävän näköinen ja epäkäytännöllinen, joten kiinnostus lopahtaa lopuiltakin tänne kirjoitella. Hyvät multaa laitto bileet vaan tälle palstalle ja samalla saisi koko suoli24.fi kaatua.
Porsastalija-amaliaa vituttaa kun jää oksennukset täällä vähemmälle. No, eiköhän mielisairaalle ruotsinsuomalaiselle tantalle löydy netistä yllinkyllin ulostuspalstoja.
Näyttikin kohtalaisen siistiltä palstalta, mutta sitten hän löysi oven josta tuli äänekkäästi sisään.
Tämä ei ole psykiatrisen osaston poliklinikka. Täällä kun ei usein tapaa ihmisiä jotka voisivat auttaa psykooseissa.
Asiallisia "kahdenkeskeisiä" keskusteluja odottaisin, olemmehan jo aikuisia ihmisiä? Kaikista ei tarvitse pitää mutta pitäisi tulla juttuun, ymmärtäen ihmisten erilaisuutta.
Onko mielestäsi jonkun toisten nimiin esiintyminen aikuismaista? Puhumattakaan sepustuksista jotka eivät ole aikuisen sivistyneen miehen kirjoittamia.
Kerros lapsi kuka esintyy toisten nimissä,en ole huomannut kenenkään esintyvän omalla nimellä,et sinäkään lapsi
Umpiossa elävänä et ilmeisesti erota oikeaa nimeä nimimerkistä. Koetapa hankkiutua opiskelun pariin jotta saisit hieman yleissivistystä ja tietoa tyhmään kaaliisi.
Raaka ei ole yhdenkään miehen etunimi, ei varmasti tarvitse olla kovin välkky tajutakseen Raaka Watsonin olevan nimimerkki?
Kyllä tyhmät palstan vajakit tietää ,ettei Raaka ole kenenkään oikea nimi,mutta raukkaparat ei keksi mitään muutakaan ,niin vouhottaavat nimestä
Nyt on pakko kommentoida. Ajatella että sinä puhut asiallisesta kahdenkeskisestä keskustelusta tai yleensäkään keskustelusta täällä ja et itse ainakaan keskustele aina kovinkaan asiallisesti. kannattaa mennä tässä asiassa ihan itseensä ensin. Onnea sinulle yrityksessäsi.
Mene itse, sika.
Tuo sinisellä pohjalla ylöspäin tuijottava puolipää ukkeli on ihan hirvee, ottakaa pois tai lopetan KAKSNELOSEN
Hahah, tervettä asiaa mielisairaalasta.
Kohta on mamun paska yhtä suojattua kuin liito-oravankin. Alueella missä vaan löydetään mamun paskaa, on Orvokin raiskaus sallittua ja vanhusten ryövääminen mukavan harrastus.