Onko Kihniön uskonnollinen johtaja

Mulla Lääkelehtinen shiia- vai sunni-persu?
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mullah Lääkelehtine o shiia.

Äänestä

Toveri mömmölehtisen hude Jumalaan tai Allahiin sekä montten Manitoon on ollutkin jo
Kihniön tumiokPitlin kästeltävänä.
Soinilaisyttain hsrmiHarri esuttää ortduxaalia..mutta
juutupilinkeissänsä uskoo paaviin ja Vatikaaniin, sillä eräässä NASAtutkimuxessa paavi lähetettiin sukkulalennolle ja palattuaab kysyttiin, että näkikö paavi oikean Jumalan?

Paavibkertoi selvästi järkyttynneenä:

SHE IS BLACK

HAR,11

Äänestä
  • .

    "Che on selvästi PS-addikti :):):):):):):"

    har!11

    .

    Äänestä

  • Ei edes eskimo spurgu che ole niin hölmö.

    Äänestä

Taitaa olla sellainen ryccä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiirulaine kirjoitti:

Mulla Lääkelehtinen shiia- vai sunni-persu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu