.
Soini on profeetta ja vuori sijaitsee Kihniössä!
har!1
.
Soini on profeetta ja vuori sijaitsee Kihniössä!
har!1
.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Soini on WÄÄRÄ PROFEETTA
.
"Che=Saddu fani?????????????????"
https://www.youtube.com/watch?v=s9ACOSCwu5o
har!11
.
Onko Irakissa tosiaanki noin paljon persuja?
Ilmankos siellä aina soditaaankin Soinin wallasta oppsitiossa
.
"Ei välttämättä ihme että muotoutuu massamurhaajaksi"
Mini elämäkerta: Syntynyt 28. huhtikuuta 1937 kylässä Al-Awja, lähellä Tikrit, Tigris- joen Luoteis Irakissa, osaksi maattomat mutta vaikutusvaltainen sunnien perhe. Hän on jäsen al-Khatab klaanin. Saddam myöhemmin on hänen sukututkimus valmistettu vaatia polveutuvat suoraan profeetta Muhammed.
Saddamin isä joko kuolee tai hylkää perheen ennen Saddam on syntynyt. Kun poika kuolee pian, Saddamin yhä raskaana äiti yrittää keskeyttää syntymättömän Saddam ja itsemurhan, mutta pysäyttää naapurimaiden juutalaiseen perheeseen.
Sen jälkeen hänen syntymästään, äitinsä asettaa Saddam huostassa hänen enonsa, Khairallah Tulfah, armeijan upseeri, kiihkeä arabien nationalistinen ja entinen natsi myötäilijä. Kun Saddam on kolme setänsä vangittiin osallistumisesta epäonnistunut vallankaappaus. Saddam on palannut uudestaan naimisiin äitinsä vaan pahoinpidelty hänen ja hänen isäpuolensa.
1947 - Saddamin setä on vapautettu vankilasta. Saddam pakenee kotiin asumaan hänen kanssaan Tikrit. Ei voitu lukea tai kirjoittaa, Saddam nyt alkaa hänen muodollista koulutusta.
1955 - Kun hänen valmistumisensa peruskoulusta Saddam seuraa hänen setänsä Bagdadiin, pääkaupunki Irakin ja ilmoittautuu klo Karkh lukiossa. Vaikka Bagdadissa hän tulee mukana arabien nationalistinen liike, liittymällä Baath-puolueen vuonna 1957."
http://www.moreorless.net.au/killers/hussein.html
har!1
.
Siis Saddam oli tyypillinen persu
.
Liikkeemme kantaisä ei ole mikään Vennamo vaan Timo-Saddam Hussein! Bath puolueemme viittaa siihen, että shiiapersut emme kylve koskaan.
har1!
.
Ai jaahas
Mut thaikkulan bahteilla saa namia tarjouxell
.
"Saddu ei ollut lainkaan * LAILLISUUSVAIKUTTAJA *"
har!11
.
Eikös se teidän Saddunne hirtetty, muttei Vennamo ei edes yritettukään?
duoda duoda...........mikä Soinin krawatin pityys olikaan?
.
"Saddu hirtettiin brutaalisti ja kömpelösti"
"Weke on eräs maamme kansallissankareista"
har!11
.
Toivomme sammanlaista humaanisuutta myö kansamme pohjasakall, persuille
.
"Kyllä olen vakuuttunut siitä että * LAILLISUUSWOIMIA * tarvitaan"
har!1
.