Pimppiotukset

Menee tänään baariin ja tulevat baarista ulos munaotus kainalossaa. Menevät jomman kumman kotiin yhtymään ja pimppiotusta aamulla kaduttaa kun huomaa että munaotus onkin hävinnyt jonnekkin.
10102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hyvin seksuaalista toimintaa

Äänestä

Eikä mennä, eikä varsinkaan anneta munaotuksille mitään.

Äänestä
  • näinpä... idioottien kuvitelma tuossa aloittuksessa...

    Äänestä

Kyllä baarotukset aina antaa, se kuuluu sihe kulttuuriin.

Äänestä

Muistakaa naiset että ette anna pillua ilman kumia ettei sitten kaduta jälkeenpäin.

Äänestä
  • Se vain tapahtui.

    Äänestä

Se ei vaan tapahdu eikä pillua jaeta koomassa. Aluksi olette pimppi märkänä ja kiimassa komeasta jännämiehestä mutta sitten kaduttaa kun ette tutustuneet tarpeeksi kauan.

Äänestä

Kyllä se taitaa niin olla että suloiset pimppiotukset jää kotiin samaan aikaan kun baareissa vaanivat pahamaineiset römpsähirviöt, monet niistä raahaavaat sieltä mukaansa kaltaisiaan ky.päkammotuksia mutta jotkut onnistunevat saamaan saaliikseen myös kilttejä munaotuksia jotka liian monta kertaa saaliiksi jouduttuaan pilaantuvat pikkuhiljaa itsekin.

Äänestä

Pimppiotukset ovat kaikki samanlaisia. Jos koulussa poika heittää silmäniskun niin pimppiotus luulee olevansa koko koulun suosituin ja poikien seksiuni. Baareissa Naisia kiinnostaa vain ne pelimiehet joilla ei ole muu kuin pillu mielessä oli se poika sitten samalla luokalla oleva koulun jännin mies. Pilluaan jakava baarihoro menee baariin ainoastaan muna mielessä ja ehkä sitten 40 vuotiaana tajuaa että pitäis ehkä seurustella joskus.

Äänestä

Kiimaiset pimppaotukset menee baariin munan kiilto silmissä. Baariin ei mennä muuten kuin näyttäytymään tai hakemaan panokokemuksia. itse kun oolin 18-24 vuotias niin naiset suorastaan tyrkytti pilluaan ja joka viikko piti mennä baariin. Jos nainen suostui tanssimaan niin se oli yhtä kuin kutsu naisen pöksyihin ja usein sitä sitten mentiin jomman kumman kotiin naimaan.
Sitä tuli varmaan pari sataa yhden yön juttua 4 vuoden aikana eikä se tänä päivänä ole mihinkään muuttunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kilttiatm kirjoitti:

Menee tänään baariin ja tulevat baarista ulos munaotus kainalossaa. Menevät jomman kumman kotiin yhtymään ja pimppiotusta aamulla kaduttaa kun huomaa että munaotus onkin hävinnyt jonnekkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu