Nigerialainen mies

nigerialaisentyttöystävä

Haluaisin kuulla mahdollisimman monta kokemusta nigerialaisista miehistä aviomiehinä. Itse olen suomalainen 23v nainen, ja puolen vuoden parisuhde nigerialaisen miehen kanssa, joka asuu edelleen Nigeriassa. Kiitoksia etukäteen. :)

28

1086

Äänestä

    Vastaukset 28

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sirutar

      Kusettajia kaikki, nim kokemusta on..ja meitä kusetettuja piisaa. Unohda hänet.

    • RaakaWatson

      Huono provo. Harjoittele lisää.

      • aloittajatässä

        Ei ole provo. :/ haluan vain oikeasti tietää, kun olen kuullut niin paljon huonoa heistä.


      • Ks_yllä

        Ja haluat kuulla niitä lisää?


      • jore4
        aloittajatässä kirjoitti:

        Ei ole provo. :/ haluan vain oikeasti tietää, kun olen kuullut niin paljon huonoa heistä.

        Arvaan, että kunnon pötkylö löytyy nigerialaiselta, joten ne tärkeimmät vaatimukset kyllä täyttyy.


      • MINÄkin
        aloittajatässä kirjoitti:

        Ei ole provo. :/ haluan vain oikeasti tietää, kun olen kuullut niin paljon huonoa heistä.

        OLET MAINIO PÄÄSYLIPPU JUIPILLE MAAHAMME, LIHAPATOJEN ÄÄREEN, MAKEATA ELÄMÄÄ ILMAN KUSTANNUKSIA, ja tyttöjen pimppikin ON AINA SAATAVILLA, KUNVAIN ILTAISIN LÄHTEE KARTSALLE :D


    • voihyvätavatonn

      ...ja asuu jatkossakin, vaikka lähettäisi kuinka paljon matkalahjakortin.

    • Niekeri

      Jotenkin kysymys oli jo niin tyhmä että jätän vastaamatta.Koita mitä google meinaa asiasta ;-)

    • Täytetty98

      Tärkeintä ei ole älykkyys, vaan iloisuus ja tulisuus sängyssä

      • miksiiii

        Miksi AP haluat tuhota elämäsi,niksut osaa sen taidon.


    • Heh_heh_heh

      Kiitoksia vaan avauksesta takakäteen.

    • Ohops

      Afrikkalaisessa ajankohtaisohjelmassa vieraillut ruumishuoneen työntekijä on tehnyt järkyttävän paljastuksen suorassa lähetyksessä. Mies kertoi, että työskennellessään opetussairaalassa hän harrasti seksiä kuolleiden kanssa.

      Haastattelija oli selvästi osannut varautua miehen paljastukseen, sillä hän kysyi Accran kaupungissa työskentelevältä ammattimieheltä tarkentavia kysymyksiä. Mies kertoi kuolleiden kanssa sekstaileminen kuului osaksi opetusta ja hän on tehnyt sitä usein.

      Työntekijä kertoi avoimesti, että kyse on opetusmetodista, sillä sen jälkeen, kun ihminen harrastaa seksiä ruumiin kanssa hän ei enää pelkää kuolleita. Kun kuolleen kanssa on läheisessä kontaktissa, ei kuolleen ihmisen läsnäolo ole enää niin pelottavaa tai vastenmielistä.

      Mies kertoi, että hänen esimiehensä olivat kannustaneet häntä nekrofiliaan. Hän myönsi maanneensa ruumiiden kanssa useita kertoja. Afrikkalaisessa televisio-ohjelmassa käyty keskustelu on järkyttänyt ihmisiä ympäri maailmaa.

      Huolestuttavinta keskustelun aiheessa oli se, että työntekijä piti nekrofiliaa luonnollisena asiana. On selvää, että vastaava opetusmetodi ei tulisi koskaan saamaan hyväksyntää länsimaissa. Vaikuttaisi siltä, että ruumishuoneella työskentelevien ammatissa on valtavia kulttuurieroja maiden välillä.

      • Enjäänyt

        Ensinnäkin accra on Ghanassa ei niggelässä. Yhtä paskoi ihmisiä täynnä kuin niggelässä.


    • HelloHIV

      Heitä hyvästi rahoillesi ja itsetunnollesi ja tervetuloa AIDS. Turha tulla sitten itkemään, että kukaan ei varottanut.

    • Nimetönmerkki

      Koulussa opittua:

      nigerialaisien tunnusmerkkinä on tumma, usein melkein musta iho, villainen tukka, heikko parrankasvu ja ulkonevat leuat. usein nigerialaisilla on paksut huulet, jotka tekevät leuan ulkonemisen vielä huomattavammaksi. nigerialaiset ovat keskikokoisia ja usein ryhdikkäitä.

      nigerialaiset ovat luonteeltaan iloisia ja huolettomia ja pitävät paljon soitostaja meluavista leikeistä. Luonteenomaista on vähäinen työhalu, mutta suuri itsekkyys ja epäluotettavuus sekä uskontoon liittyvä, äkkiä puhkeava julmuus.

      • Anonyymi

        Ompa korkeatasoista opetusta! Missä moinen koulu?


    • Sussu15

      Tää oli provo. Hah, hah. Nigerialaisia on suomessa niin paljon ettei niitä tarvitse africasta lähteä hakemaan. Kuka tietää tuleeko vielä turvapaikanhakijoina suomeen miehiä kyseisestä maasta? Jos tulee mikä mahtaa olla perustelu? Ainakin suomessa asuvat nigerialaiset käyvät usein kotimaassaan joten ei varmaan kristittyjen alue ole turvaton? Kovasti kehuvat kotiseutuaan ja miten siellä asit ovat hienosti. Maahan on valtavan suuri ja puhun vain tietystä alueesta mistä käsittääkseni on tullut paljon suomeen miehiä. Kuka tietää?

      • uwozuolusegun

        minnä haluisin räkästää sinäm. otta yhtegys


      • jujugugu

        Homostelu on hyvä perustelu. Ei miehiä paljon tule,ne on tyttöjä jotka tulee Italiasta.


      • Anonyymi
        jujugugu kirjoitti:

        Homostelu on hyvä perustelu. Ei miehiä paljon tule,ne on tyttöjä jotka tulee Italiasta.

        Näin on ...harmi.


    • suosittelenlämpimästi

      Älä haali sitä mustaa suomeen.Itse voit pakata laukkusi ja matkustaa sinne.

      Ja pysy siellä.

    • kaaleeeemies

      on kuulemma villaiset munakarvat ja harrastavat meluisia leikkejä

      • Anonyymi

        Pysäkiltä iskemäni niksu jonka kanssa nusasin oli ajellu karvat pois niin, että älä yleistä!


    • Anonyymi

      Helena Snellman haluaa nussia mustia miehiä. Tämä homepillu tykkää imeä mustaa kyrpää. Tämä kusihuora haisee emättimensä kanssa homeelle ja paskalle. Tämä kusilutka intoilee nyt kyttäkollegoidensa kanssa twiterissä.

    • Anonyymi

      Järkyttäviä kokemuksia

    • Anonyymi

      Ya, man. I'm from Jamaica, man. I'm same nigeria man. Big willy. Smoke herb. Love you long time.

    • Anonyymi

      Liian nuori nigeriailaisen miehen kanssa. Alkaa sairas alistaminen ja olet mielenterveyspoyilasjokavei saa mistään apua suosi suomalaista

    • Anonyymi

      Ei se juuri haittaa tuo 23 vuoden ikä. Niin nuorena tarkemmin. 46 täytettyä palataan juttuun. Ehkä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      67
      758
    2. En olis uskonu

      et kuulut tollaseen porukkaan
      Ikävä
      113
      732
    3. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      37
      696
    4. Meiltä löytyy kyllä älliä

      Vai mitä oot mieltä...
      Ikävä
      129
      649
    5. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      67
      589
    6. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      40
      589
    7. Vasemmiston aloite

      Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja
      Pyhäjärvi
      58
      483
    8. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      26
      465
    9. Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?

      Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      459
    10. Onko suhtautuminen kaivattusi

      Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin
      Ikävä
      35
      458
    11. Miksi vihainen

      Miksi olet vihainen mulle?
      Ikävä
      41
      432
    12. Näyttää siltä ettet edes sinä.

      Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa
      Ikävä
      30
      398
    13. Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu

      Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i
      Maajussille morsian
      0
      395
    14. Tunnistan mun rakkaan

      Kirjoituksen heti kun se on täällä. Mä vaan tiedän sen ja tunnen 🤗
      Ikävä
      64
      381
    15. Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi

      Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks
      Ikävä
      58
      377
    16. Kun asiat pitkittyy niin ne mutkistuu

      Mutkaista jo on, ei nämä enää selviä.
      Ikävä
      29
      374
    17. Hei, alettaisko oleen yhdessä?

      Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys
      Sinkut
      64
      374
    18. 32
      361
    19. Jää tyhjää tila

      Kun ärrä loppuu. Toivottavasti ei kyhätä siihenkin kirppari. Hävettää koko keskusta.
      Ähtäri
      24
      359
    20. Miks tämä jatkuu näin pitkään?

      Ootko rakastunut?
      Ikävä
      23
      357
    Aihe