Nigerialainen mies

nigerialaisentyttöystävä

Haluaisin kuulla mahdollisimman monta kokemusta nigerialaisista miehistä aviomiehinä. Itse olen suomalainen 23v nainen, ja puolen vuoden parisuhde nigerialaisen miehen kanssa, joka asuu edelleen Nigeriassa. Kiitoksia etukäteen. :)

28

1083

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sirutar

      Kusettajia kaikki, nim kokemusta on..ja meitä kusetettuja piisaa. Unohda hänet.

    • RaakaWatson

      Huono provo. Harjoittele lisää.

      • aloittajatässä

        Ei ole provo. :/ haluan vain oikeasti tietää, kun olen kuullut niin paljon huonoa heistä.


      • Ks_yllä

        Ja haluat kuulla niitä lisää?


      • jore4
        aloittajatässä kirjoitti:

        Ei ole provo. :/ haluan vain oikeasti tietää, kun olen kuullut niin paljon huonoa heistä.

        Arvaan, että kunnon pötkylö löytyy nigerialaiselta, joten ne tärkeimmät vaatimukset kyllä täyttyy.


      • MINÄkin
        aloittajatässä kirjoitti:

        Ei ole provo. :/ haluan vain oikeasti tietää, kun olen kuullut niin paljon huonoa heistä.

        OLET MAINIO PÄÄSYLIPPU JUIPILLE MAAHAMME, LIHAPATOJEN ÄÄREEN, MAKEATA ELÄMÄÄ ILMAN KUSTANNUKSIA, ja tyttöjen pimppikin ON AINA SAATAVILLA, KUNVAIN ILTAISIN LÄHTEE KARTSALLE :D


    • voihyvätavatonn

      ...ja asuu jatkossakin, vaikka lähettäisi kuinka paljon matkalahjakortin.

    • Niekeri

      Jotenkin kysymys oli jo niin tyhmä että jätän vastaamatta.Koita mitä google meinaa asiasta ;-)

    • Täytetty98

      Tärkeintä ei ole älykkyys, vaan iloisuus ja tulisuus sängyssä

      • miksiiii

        Miksi AP haluat tuhota elämäsi,niksut osaa sen taidon.


    • Heh_heh_heh

      Kiitoksia vaan avauksesta takakäteen.

    • Ohops

      Afrikkalaisessa ajankohtaisohjelmassa vieraillut ruumishuoneen työntekijä on tehnyt järkyttävän paljastuksen suorassa lähetyksessä. Mies kertoi, että työskennellessään opetussairaalassa hän harrasti seksiä kuolleiden kanssa.

      Haastattelija oli selvästi osannut varautua miehen paljastukseen, sillä hän kysyi Accran kaupungissa työskentelevältä ammattimieheltä tarkentavia kysymyksiä. Mies kertoi kuolleiden kanssa sekstaileminen kuului osaksi opetusta ja hän on tehnyt sitä usein.

      Työntekijä kertoi avoimesti, että kyse on opetusmetodista, sillä sen jälkeen, kun ihminen harrastaa seksiä ruumiin kanssa hän ei enää pelkää kuolleita. Kun kuolleen kanssa on läheisessä kontaktissa, ei kuolleen ihmisen läsnäolo ole enää niin pelottavaa tai vastenmielistä.

      Mies kertoi, että hänen esimiehensä olivat kannustaneet häntä nekrofiliaan. Hän myönsi maanneensa ruumiiden kanssa useita kertoja. Afrikkalaisessa televisio-ohjelmassa käyty keskustelu on järkyttänyt ihmisiä ympäri maailmaa.

      Huolestuttavinta keskustelun aiheessa oli se, että työntekijä piti nekrofiliaa luonnollisena asiana. On selvää, että vastaava opetusmetodi ei tulisi koskaan saamaan hyväksyntää länsimaissa. Vaikuttaisi siltä, että ruumishuoneella työskentelevien ammatissa on valtavia kulttuurieroja maiden välillä.

      • Enjäänyt

        Ensinnäkin accra on Ghanassa ei niggelässä. Yhtä paskoi ihmisiä täynnä kuin niggelässä.


    • HelloHIV

      Heitä hyvästi rahoillesi ja itsetunnollesi ja tervetuloa AIDS. Turha tulla sitten itkemään, että kukaan ei varottanut.

    • Nimetönmerkki

      Koulussa opittua:

      nigerialaisien tunnusmerkkinä on tumma, usein melkein musta iho, villainen tukka, heikko parrankasvu ja ulkonevat leuat. usein nigerialaisilla on paksut huulet, jotka tekevät leuan ulkonemisen vielä huomattavammaksi. nigerialaiset ovat keskikokoisia ja usein ryhdikkäitä.

      nigerialaiset ovat luonteeltaan iloisia ja huolettomia ja pitävät paljon soitostaja meluavista leikeistä. Luonteenomaista on vähäinen työhalu, mutta suuri itsekkyys ja epäluotettavuus sekä uskontoon liittyvä, äkkiä puhkeava julmuus.

      • Anonyymi

        Ompa korkeatasoista opetusta! Missä moinen koulu?


    • Sussu15

      Tää oli provo. Hah, hah. Nigerialaisia on suomessa niin paljon ettei niitä tarvitse africasta lähteä hakemaan. Kuka tietää tuleeko vielä turvapaikanhakijoina suomeen miehiä kyseisestä maasta? Jos tulee mikä mahtaa olla perustelu? Ainakin suomessa asuvat nigerialaiset käyvät usein kotimaassaan joten ei varmaan kristittyjen alue ole turvaton? Kovasti kehuvat kotiseutuaan ja miten siellä asit ovat hienosti. Maahan on valtavan suuri ja puhun vain tietystä alueesta mistä käsittääkseni on tullut paljon suomeen miehiä. Kuka tietää?

      • uwozuolusegun

        minnä haluisin räkästää sinäm. otta yhtegys


      • jujugugu

        Homostelu on hyvä perustelu. Ei miehiä paljon tule,ne on tyttöjä jotka tulee Italiasta.


      • Anonyymi
        jujugugu kirjoitti:

        Homostelu on hyvä perustelu. Ei miehiä paljon tule,ne on tyttöjä jotka tulee Italiasta.

        Näin on ...harmi.


    • suosittelenlämpimästi

      Älä haali sitä mustaa suomeen.Itse voit pakata laukkusi ja matkustaa sinne.

      Ja pysy siellä.

    • kaaleeeemies

      on kuulemma villaiset munakarvat ja harrastavat meluisia leikkejä

      • Anonyymi

        Pysäkiltä iskemäni niksu jonka kanssa nusasin oli ajellu karvat pois niin, että älä yleistä!


    • Anonyymi

      Helena Snellman haluaa nussia mustia miehiä. Tämä homepillu tykkää imeä mustaa kyrpää. Tämä kusihuora haisee emättimensä kanssa homeelle ja paskalle. Tämä kusilutka intoilee nyt kyttäkollegoidensa kanssa twiterissä.

    • Anonyymi

      Järkyttäviä kokemuksia

    • Anonyymi

      Ya, man. I'm from Jamaica, man. I'm same nigeria man. Big willy. Smoke herb. Love you long time.

    • Anonyymi

      Liian nuori nigeriailaisen miehen kanssa. Alkaa sairas alistaminen ja olet mielenterveyspoyilasjokavei saa mistään apua suosi suomalaista

    • Anonyymi

      Ei se juuri haittaa tuo 23 vuoden ikä. Niin nuorena tarkemmin. 46 täytettyä palataan juttuun. Ehkä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      107
      1153
    2. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      62
      1113
    3. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      146
      846
    4. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      61
      840
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      66
      723
    6. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      107
      639
    7. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      89
      591
    8. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      54
      578
    9. 78
      561
    10. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      39
      528
    Aihe