Anoppi on komeerunkoinen laski,viimevierailulla antoi selvän ohjeen,että seuraavalla kerralla pannaan.Olen kyllä kehunut hänen vartaloa,ikäisekseen hyvässä kuosissa,mutta vähän pelottaa,ja himottaa.mielipide olisi kiva kuulla.Vuosimallia 65
Panettaa himottaa
14
2400
Vastaukset
- Neuvo_tarjolla
Kysypä ekaksi siltä anopin tyttäreltä (tai voihan se olla poikakin), jonka kanssa olet suhteessa, jotta mitäpä hän asiasta ajattelee.
- mp234
kelaa nyt runkkari. sehän on kuin pedofiiliä eli täysin sairasta muijan äiti sisarukset lapset oman poikasi vaimo. jos todella haluat loukata omaa vaimoasi niin toi kyllä tehoaa. vittu vielä kysyy mielipiteitä.
- tervemenoa
Haluaa eroon sinusta, kun ei kaipaa vävyksi tuollaista runkkaria. Helppo homma kun olet noin kalusi vietävissä
- Provoilee
Tämä on sama tyyppi joka on vääntänyt aikaisemminkin tänne näitä sairaita aloituksia. Sairas mieli ajaa ihmistä kaikenlaiseen.
- Ällikatti
Säälin sun vaimo-raukkaa äidistään ja miehestään .Eiks sulla leikkaa ollenkaan . Se on pahempi kuin menisi vieraisiin. Otas nyt jolu oikeaan käteen.
- Haminanmiäs
Itse nain 90 luvulla mökillä anoppia saunassa kun kihlattuni lähti tekemään ruokaa koskaan en ole ollut niin kiimainen kolli ja sain naida anaaliin ja anoppi runsas iso rintainen nainen vähän humalassa pimpissä kunnon karvoitus se oli rivoa jatkoimme seksi akteja vuoden verran kunnes erosin muistot mahtavat anoppi parempi sänkyssä kun tytär
- Olihan_se_tuokin_kokemus
Onhan tuossa sentään iso kirjain aloituksessa. Muuten kirjoitusasu vastaa täydellisesti sitä, mitä voi odottaa kirjoittajan älyllisistä lahjoista.
- Yrjö_Yrjönpoika
Kysymys edelliselle kommentoijalle: Onko kiistämätön osoitus kirjoittajan älyllisistä lahjoista se, että kirjoitusasu ei ole moitteeton?
- Olihan_se_tuokin_kokemus
Yrjö_Yrjönpoika kirjoitti:
Kysymys edelliselle kommentoijalle: Onko kiistämätön osoitus kirjoittajan älyllisistä lahjoista se, että kirjoitusasu ei ole moitteeton?
On. Jos ei osaa edes alkeellisempia kielioppisääntöjä, turha odottaa mitään muutakaan älyllistä toimintaa. Tämän on 50 vuoden elämänkokemus osoittanut.
- Supervävy
Anna mennä vaan!Anoppis lähenee vaihdevuosia ja tietää,ettei kauaa enää kostu kuin kainalot ja sitä ennen on revittävä riemu irti.Munkin x-anoppi vonkas multa aina kun muilla silmä vältti.Jätin kyllä astumatta ku se on ruma kuin ruutitynnyri ja tyhmä kuin kivi.
- sannaalaitoin
Anna mennä vaan. Elämä on liian lyhyt ihmeteltäväksi. Itse pääsin eilen vaimon nuoremman siskon käsittelyyn. Mahtava kokemus ja kun tilaisuus tulee aion ottaa uusinta näytöksen.
- puumaano
Kyllä minä olen kerran vävyltäni saanut juhannussaunassa oikein kunnon kielihoidon, muiden ollessa uimassa......asiasta ei sen jälkeen ole puhuttu halaistua sanaa.
- Jullkka
Pane ihmeessä,se on miehen tehtävä,autettava kiimaista naista.Älä välitä näistä pelokkaista,naismiehistä jatka sukua jota tässä ei ,himon tyydytys on upeeta.Ja anopin nautinto,kaikki jotka ovat lähenpänä kuolemaa nauttivat kaksinveroin.
- vävy
Anoppini antaa vielä vanhoilla päivilläänkin (yli 80 vuotias) nussia. Takaapäin olen nussinut sitä monta kertaa, anoppi laittaa tummelia pilluunsa, hyvin luistaa. Monta spermalastia anoppi on saanut minulta. Vaimoni ehkä tietää, ei koskaan sano muuta kuin kiusoittelee mitä töitä teit anopillesi, iskee silmää päälle. Ei hassumpaa työtä ollenkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla
Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e2266448Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne633283Jos olisit täällä
Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä1002909- 1562282
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla171812Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea
Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.1661515- 821444
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o291393Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!
Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https351331Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista
Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.1091037