1. Viillä itseltäsi ranteet auki vähintään kerran päivässä.
2. Uhraa eläimiä demoneille ja trolleille
3. Liittyen kohtaan 2, sinun pitää mennä metsään tekemään kunnon saatananpalvontarituaalit, että olet yhteydessä pahuuden demoneihin. Sitten uhraat ne eläimet.
4. Saat juoda vain naudan ja vuohen verta, minkä ei pitäisi olla ongelma eläimiä teurastaessasi ja uhratessasi.
5. Pukeudu mustiin, kunnes löytyy tummempaa.
6. Sinun pitäisi siis näyttää tältä:
http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm8.jpg http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm5.jpg http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm2.jpg http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm7.jpg http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm9.jpg
7. Liiku VAIN öisin. Päivällä et kertakaikkiaan et voi luukkua, koska muuten petät alamaailman demonimestarit.
8. Saat tavata vain muita Ultra-tr00 tyyppejä, vältä tavallisia ihmisiä, koska he ovat ala-arvoisia mitättömyyksiä ja wimposereita.
9. Kerran kuukaudessa teidän tr00iden pitää kerätä joukkio jossa on tasan 666 jäsentä, ja mennä yöllä metsään harjoittamaan kunnon veriset megarituaalit. Siitä se Saatana tykkää.
Musiikilliset säännöt:
1.Kuuntele vain Tr00-kellaridemoja. Muu musiikki on ylituotettua, kaupallista, hyvillä soundeilla pilattua paskaa.
2. Soita vain black metallia. Kellarissa tietenkin.
3. Levitä demosi vain tuntemattomille Ultra-tr00 metallisteille. Muut ovat wimposereita & teinihevareita.
Tuossa tämmöinen pienimuotoinen tietopaketti.
Näin olet Tr00-puritaani
Tr00666
1
107
Vastaukset
- verbatiimi
Laita ennemmin verbatiimeja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.576629Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652753Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191872- 1471848
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181740Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1361731Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?271493- 1021457
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411206Kalateltta ja Siipiteltta
Siipiteltasta ei saa ruokaa ollenkaan ja ovatko työntekijät ihan selvin päin siellä. Kalateltassa taas lojuu käytetyt la141173