Minulle mieluusti lapseton nainen

öööööööö

Yksinhuoltajista ja niiden mukuloista ei ole kuin haittaa...Perustelkaa jos olette muuta mieltä..!!

7

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yksinhuoltaja

      Ainaki kaikille hyvin selvää että sä olet täysin tyhjäpää eikä kukaan koskaan tule huolimaan sua

    • Eipä nuo minun elämääni millään tavalla haittaa.

    • raumanjussi

      Mulle kelpaa kyllä yksi halukas yh-äiti varsin hyvin,lapset on mukavia ja jos äiti vielä mallia alle 25v ni aina parempi.

    • toisenkanssa

      Sulla on oikeus haluta mitä vaan, ja selkeästi asia ilmoittaa. Ei siinä mitään ihmeellistä tai erikoista ole jos lapsettoman naisen haluaa. Itse olen (lapseton) nainen enkä haluaisi miestä jolla pieniä/teini-ikäisiä lapsia. Aikuiset lapset jotka ei enää asu kotona ok. Olen itse omasta tahdostani lapseton joten en olisi halunnut lapsellista miestäkään. Nyt mies jolla aikuiset lapset.

    • rrrrrrrrrr

      lapseton nainen on tiukempi alapäästään, ei ole levinnyt perse eikä raskausarpia. nainenhan otetaan ensi sijassa ajoon eli pantavaksi, jos minä halua jonkun mielipiteen, minä kysyn sitä
      lapsettoman naisen emätin on lihasten ympäröimä ja nuoruudesta muistan miten se puristui elimeni ympärille, samoin kuin suu alipaineessa taikka ryppyrengas anuksessa. tosin anuskin on tavalista tiukempi heillä mälli pyrkii lentämään vauhdilla kun heitä ajelee

      • zozozoz

        Olet vähintäänkin outo...
        Ensinnäkin minun vaimolla värkki tiukkeni parin lapsen jälkeen, koska hän kiinnitti enemmän huomiota jumppaan. Sieltä sisältä siis tuli tiukemmaksi.

        Lisäksi iän myötä meille molemmille on tullut uskallusta ja taitoa seksiin enemmän. Paljon parempaa ja suorempaa hommaa.

        Ja kun mietin ett välillä kun ollaan leikitty esim anustapilla, niin että se on pyllyssä samalla kun minä laitan toiseen reikään, niin kyllähän se pimppa tuntuu sitten epämukavan tiukalta... ei se tiukkuus siis todellakaan ole mikään itseisarvo. Jos on liian tiukka, niin minulla menee heppi turraksi, ja sitten ei niin paljoa nauti. Esim kakkoseen laittaminen heti alussa on sen takia virhe, kun on liian tiukka.

        Toki jos sinulla on todella pieni muna, niin et ehkä ymmärrä kun puhun liian tiukasta.


    • opojii

      Koska sinä ajattelet näin, niin sinähän et siis deittaile yh-äitejä. Hyvin yksinkertaista.

      Itse tapasin naiseni, kun minä olin 40v ja nainen 35v. Naisella oli kaksi lasta ja minulla yksi. Jotenkin siinä iässä deittaillessa sitä jo oletti, että kaikilla varteenotettavilla naisilla on jo lapsia. en halunnut sellaista kylmän kalseaa naista, joka ei lapsista välitä. Enkä myöskään sellaista, joka epätoivoisesti lähempänä 40-vuotta etsii ihan sama ketä, mutta äkkiä lapsia, kun ei vielä ole. Yh-äiti olisi siis hyvinkin loistava vaihtoehto.

      Lisäksi plussana se, että kun oman lapseni kanssa en ollut päässyt elämää sellaista perhe-elämää, koska lapsi syntyi vahinkona, eikä nainen halunnut suhdetta. Niin kun löysin loistavan kumppanin, sain elämääni myös hänen kaksi vielä silloin pientä lastaan. Sain olla isäpuoli! Sain olla ihminen, joka vie lapsia pulkkamäkeen ja opettaa miten vetoketju laitetaan kiinni. Kaiken lisäksi elämässäni on fiksu nainen, joka on ottanut minut perheeseen tasa-arvoisena aikuisena.

      Takana jo jokunen vuosi perhe-elämää, joten voin varmaksi sanoa, etten kadu valintaani. Yh-äiti sopi ehdottomasti minun elämääni. Ei tietenkään kuka tahansa yh-äippä, vaan juuri tietynlainen nainen. Minulle sopiva.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      22
      5081
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      2
      4083
    3. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1310
    4. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      101
      1302
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1220
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1094
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      17
      903
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      855
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      793
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      37
      769
    Aihe