Varatut miehet

Mikä ihme siinä on, kun varatut miehet vonkaa seksiä tuolla treffi-palstalla, vaikka etsin vain vapaata miestä. Olen sen ilmaissut tarpeeksi selvästi. Onko teillä arvon herrat lukemisen ymmärtämisessä vaikeuksia?
Siellä on kyllä naisia, joille kelpaa niin varattu kuin vapaakin.
11134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Vapaa mies ei naisille kelpaa joten varatut vonkaa koska ilmeisesti saavat seksiä naisilta.

Äänestä
  • Tuo ei tunnu uskottavalta selitykseltä. Jos minä nimenomaan omassa profiilissani haen VAIN vapaita miehiä. Enkä myöskään hae pelkästään seksiseuraa...sitähän nämä herrat ovat tarjoamassa.

    Miten saan noi urpot tajuamaan ilman, että estän kirjoittelun...kun tulevat vara-vara-vara profiilin kautta uudelleen.

    Äänestä

Osa saattaa olla pelkästään leikkimässä. Catch and release -kalastamista. Mukava todeta tarttuuko kala pyydykseen (profiiliin). Sitten hyvillä mielin makkariin oman puolison kanssa peiton alle, kun on oma markkina-arvo taas varmistettu.

Äänestä
  • Kovin on huono itsetunto miehellä, jos treffeiltä pitää markkina-arvonsa mitata.

    Äänestä

Niin hölmöltä kuin se kuulostaakin. Varattua esittämällä saa paljon helpommin naiset vastaamaan aloituksiin ja treffeille. Ja Naisten suunalta tulee myös aloituksia kun valehtelen olevani suhteessa.

Äänestä
  • Saman huomasin, kun vähän alle kolmekymppisenä tuli kihlasormus sormeen. Kai se on jonkinlainen "laatusertifikaatti", että joku toinen on jo riittävän hyväksi todennut.

    Rengastettuna mielestäni naiset osoitti selvästi aikaisempaa enemmän kiinnostusta, ei paljon mutta kuitenkin. Itse en siinä elämänvaiheessa enää tosin kiusauksiin osannut tarttua ;)

    Äänestä

Eihän naiset mitään vastaa vaikka mies olisi kuinka vapaa ja asiallisesti kirjoittaa naiselle. Ilmeisesti vain ulkonäöllä on merkitystä. Naiset kelpuuttaa vain niitä komeita pelimiehiä

Äänestä
  • Pelimiehet on niin syvältä, ettei niiden ulkonäöllä ole mitään merkitystä.

    Äänestä

Ovat miehiä jotka elää seksifantasia maailmassa. Katselevat pornoa ja seisokki on päivän sana. Heille seksi on elämä ja elämää ei ole ilman seksiä. Panomiehiä, pelimiehiä. Temput osaa pässikin. Ei mitenkään arvokkaita järjen käytössä.

Äänestä

Ei se vonkaaminen paljon maksa ja voi se aina tärpätä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


eikiitosei kirjoitti:

Mikä ihme siinä on, kun varatut miehet vonkaa seksiä tuolla treffi-palstalla, vaikka etsin vain vapaata miestä. Olen sen ilmaissut tarpeeksi selvästi. Onko teillä arvon herrat lukemisen ymmärtämisessä vaikeuksia?
Siellä on kyllä naisia, joille kelpaa niin varattu kuin vapaakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu