Ihannemies on lupsakka, mahakas ja sympaattinen, empaattinen, partainen miehekäs mies. Mutta eihän näitä enään tänä päivänä näe. Kaikki oman ikäiset on ylitreenaavia, kuivakkaita ja sen näköisiäkin, urakeskeisiä, ylitehostettuja egoja.
Ihana mies
orvokkisuussa
859
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hah, kukaan nainen ei ihaile mahakkaita ja parrakkaita miehiä.. ei se tietysti haittaa jos se mies on muuten hyvä. Ja kyllä pitkä, liahksikas ja timmissä kunnossa oleva mies kääntää aina naisten katseet.ei se maha!
Ja ei partaa, mutta sänki on seksikäs.
ps. parta antaa vaikutelman että mies on epäsiisiti ja ei huolehdi itsestään, samoin jos on mahakas niin ei ole treeniä ja terveellisiä elämäntapoja!
Löysin sulle miehen.....viinasta ei ollut puhetta http://youtu.be/hivZe24HRto
Toi on Late Lapista. Tunnen sen.
Mahakas on pahin mahdollinen luonnehdinta vetävälle miehelle ja parrakas toinen. Alullepanija kuvailee itsensä?
Mahakas ja lupsakka mies on ihana. Partaa vaan ei saa olla, paitsi sänki joskus. Jokaisella on oma mies makunsa. Miehet kuvittelee, että kaikki naiset haluaa sen pulkannarun tai itsensä salilla möykyksi muokanneen miehen. Ei se vaan niin mene. Miehessä pitää olla jotain mistä ottaa kiinni.
Ei partaa, ei liian kireää/pientä kroppaa, vaan iso seksikäs siisti mies. Njam.
Miehen kirjottama aloitus ihan selvästi!
Kohta on taas yksi ihannemies tavoiteltavissa ellei ole jo nytkin: http://mvlehti.net/2015/04/23/pelottava-huhu-liikkeella-abdigadir-osman-hussein-vapautettu/
Oli jo suomalainen vaimo otettuna niin silti vain lisää piti saada. Ja kuinka moni on säilynyt hengissä eikä rikosilmoitusta uskaltanut tehdä?
Puskii tytöt nyt!