VÄHÄN ajettu Bemari =)
pitäneekö paikkansa
51736
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
pilkkuvirhe näyttää vain tulleen. Ihan selvästi 270 tkm ajettu auto. Ja myyjä ei varmastikaan valehtele yhtä paljon kuin syntyperäinen paikkakuntalainen.
Voit ostaa auton huoletta - saat vastinetta hiluillesi.
Totta kai, katos laatuautot kestää ajoa!!!
ruuvattu pois 2.400.000 km
Ei tosiaankaan mitään huolta: yksi varmimpia tapoja varmistaa millaista "helmeä" on ostamassa, on katsoa millaisia muut autot liikkeessä ovat. Tässä tapauksessa pihahan on pullollaan huomattavasti arvokkaampia pelejä, yksi jopa 4900 euron hintainen. Kyllä tuo on aivan varmasti hyvä yksilö. Osta äkkiä ettei joku toinen nopeampi kerkiä ensin :-)
Myydään vain trokareille tai vientiin. Siitä vaan rahat tiskiin ja auto Suomeen, mittarista 2 650 000 km pois ja Suomessa myyntiin yhdellä vuonna 1915 syntyneellä eläkeläispapalla olleena autona.