Hesari kirjoittaa edelleen Venäjä-vastaisia ..

.. kirjoituksia.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pitäisikö sitten jostakin syystä vihollisesta kirjoittaa myönteisiä juttuja vai?

Äänestä
  • Minä olen aidosti JUTKUVASTAINEN.

    Äänestä

Sehän ei ole mikään uutinen.Ylen venäjä illassa Ilkka Kanerva ja toimittaja Marja Manninen sipisivät,naureskelivat,halasivat ja hyvä ettei n.......t!Kokoomuksella ja Ylellä menee yhdessä lujaa!!Hesari kuuluu samaan venäjävastustaja ryhmään!

Äänestä

Niin kuten Usasta

Äänestä

Truth hurts?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jutkuvastainen kirjoitti:

.. kirjoituksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu