MINKÄLAINEN PERKELEEN JOHTO ON RADIOSSA KUN OVAT OTTANEET OHJELMAANSA SAATANAN KORAANIN LUKEMISEN TÖRKEETÄ HYI SAATANANA
KUKA SAATANA KEKSI ETTÄ RADIOSSA LUETAAN KORAANIA
6609
4214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
TÖRKEITÄ HENKILÖITÄ SUOMEN RADIOSSA HYI SAATANA
Se on katsos meidän toivomus, meidän jotka maksamme veroja, siksi voimme vaikuttaa ohjelmien sisältöön. Sinulle sitä oikeutta ei ole annettu koska Sossun rahoista ei mene veroa.
Se ei ole kuuntelijoiden toivomus. Se on sitä samaa mitä tv ja radio tunkee ihmisille, sitä jota ihmiset ei viitsi kuunnella, ei viitsi katsoa. Se on täysin mielivaltaista ihmisiltä varastettujen veroeurojen käyttöä.
Media on kuulemma enimmäkseen poliitikkojen käsissä....eli samanlaisen porukan kuin tämäkin: http://vallanvahdit.weebly.com/villen-tarina.html ja http://vallanvahdit.weebly.com/median-todellinen-luonne.html