Ystäviä Oulusta

Hei!

Parikymmpinen mies etsii ystäviä Oulusta tai lähialueelta. Ei ole väliä oletko nainen vai mies. Olen tavallinen, liikunnallinen ja rauhallinen mies. Jos olet iältäsi 18-35 vuotias laita viestiä tähän ketjuun.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi! Minulla on tilaa uusille kavereille aina :) laitahan S-postia, jos vielä kaipailet kavereita :) [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytyykös kirjoitti:

Hei!

Parikymmpinen mies etsii ystäviä Oulusta tai lähialueelta. Ei ole väliä oletko nainen vai mies. Olen tavallinen, liikunnallinen ja rauhallinen mies. Jos olet iältäsi 18-35 vuotias laita viestiä tähän ketjuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu