kertokaahan mikä on paras ohjelma muuttaa cd:t mp3meksi. nopein ja yksinkertaisin. aseman lukunopeus 52max. mulla on käytössä altomp3 maker..jolla menee 10min 75min levyn rippaamisessa. jos ton 256 laadulla rippaa. onko nopeempia ohjelmia?
paras cd -> mp3 softa?
player
3598
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
En tiedä onko paras, mutta Media Player 10 on mulla ollu käytössä. Sillähän voi ripata 128-320 laaduilla. Aikaa mulla on ton kanssa menny 80 min levyssä vajaa 10 min.
moi. sä kehut tossa sun viestissä että se on paras ja oikein hyvä ja mä oon kyllä samaa mieltä sillä ite latasin windows media player 11 tossa keväällä ja on kyllä nyt tullu huomattua ettei oo läheskään yhtä hyvä kun tuo 10. mutta nytkun haluisin saaha ton 10 takasi nii se ei onnistu.. mistä pystyn lataamaan ton 10 version takasi ja suomeks kaiken lisäks? VASTAUKSII JA ÄKKIÄ !
http://www.apple.com/fi/itunes/download/
Tuo on hyvä ellei paras!