mikä minussa on vikana kun naiset nähdessään minut ekaa kertaa niin haluavat seksiä kanssani mutta tutustuessaan minuun niin jokainen haluaa seurustelu suhteen en muka kelpaa seksiin tai seksi suhteeseen ja suunnitellaan missä nukun heidän luonaan ja mihin partakone hammasharjat ja mihin tuon vaatteitani ja luonani mihin hän laittaa kamansa miksi en kelpaa seksiin vain
naiset kertokaa totuus
jotakin-vikaa-on
383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
no, siinäpä se naisen ja miehen perimmäinen eroavaisuus juuri onkin,,,, vaikka kuinka sinkku naisia ollaan, niin jos mukava, rehti, ja vielä seksikäs mies tarjolla,,, niin siitä haluaa muutakin kuin vaan panoseuraa... eli olisko syytä kertoo näille leideille heti kättelyssä että vaan sexy-seuraa haet... että sitoutumiskammoinen olet..
Aivan, jos mies on naisen mielestä kiinnostava ja potentiaalinen, niin haluaa hän mieheltä muutakin, kuin vain seksiä. Joten kerro ihmeessä näille neitokaisille heti, että mitä heistä haluat. Ja että järjestely sopii molemmille. Muuten saat vihat päällesi, kun olet muuta antanut ymmärtää.
Olet ehkä hyvän näköinen, mutta niin tyhmä ettet osaa edes pisteitä ja isokirjaimia laittaa lauseeseen. Siinä voi olla se syy, ettei kehitysvammaista haluta riesaksi.