Todellinen syyllinen Mariannan siskon kuolemaan

Oli tyttöjen äiti. Millainen ääliö jättää tuon ikäiset lapset kylpyyn ilman valvontaa.
2132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tyo on aivan totta. Mariannan sairaus johtuu sen äidistä koska se luuli että marianna tappo sen vaik se ei oo totta

Äänestä

Mariannan äiti se hullu on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gfjvj kirjoitti:

Oli tyttöjen äiti. Millainen ääliö jättää tuon ikäiset lapset kylpyyn ilman valvontaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu